Obserwuj w Google News

Jelly shoes wracają w wielkim stylu. To hit wiosny i lata 2022

2 min. czytania
29.04.2022 14:45
Zareaguj Reakcja

Żeby stworzyć modną stylizację, potrzebne są nie tylko odpowiednie elementy garderoby, ale też buty. Jelly shoes będą hitem wiosną i latem 2022 roku.

Trendy wiosna-lato 2022: te buty to hit! Jelly shoes wracają w wielkim stylu
fot. Shutterstock

Wiosną i latem 2022 roku będziemy stawiać na kolory. Absolutnym hitem są różnobarwne garnitury oraz kwieciste sukienki. Wyraziste odcienie będziemy nosić również m.in. na paznokciach, bowiem najmodniejszym manicure są jelly nails. Ten trend będzie dominował także wśród butów. Jelly shoes były hitem kilka lat temu, a teraz wracają do łask. Ponownie podbijają Instagram. Sami zobaczcie, jak wyglądają te buty i z czym je nosić, żeby stworzyć modną stylizację na wiosnę i lato 2022 roku.

Zobacz także:  Sandwich dressing podbija TikToka. Do tych stylizacji wykorzystasz dowolne ubrania

Trendy wiosna-lato 2022: te buty to hit sezonu

Trendy lubią co jakiś czas wracać. Od kilku sezonów możemy zauważyć powrót mody z lat 90. Hitem stały się też nieco kiczowate trendy z lat 70., 80. oraz początku XXI wieku. 

Redakcja poleca

Teraz do łask wraca jeszcze jeden trend, który również jest przez niektórych uważany za dość tandetny. Ma też jednak wielu zwolenników. Może się okazać bowiem niezwykle praktyczny.

Hitem wiosną i latem będą tzw. jelly shoes. Buty galaretkowate to wszystkie pary, które zostały wykonane z kolorowej gumy. Pasują do wielu modnych stylizacji - np. świetnie będą komponować się z garniturem o wyrazistej barwie. Można je połączyć także z klasycznymi jeansami i topem. Jednocześnie są niezwykle praktyczne - w wakacje można w nich wejść nawet do morza. 

O dużej popularności jelly shoes świadczyć może spora liczba ich zdjęć na Instagramie. Pod tym hashtagiem skrywa się prawie 700 tys. postów. 

Zobacz także:  Te sneakersy od miesięcy królują wśród trendów. Nosi je sama Meghan Markle

Jelly shoes wracają w wielkim stylu

Takie buty z gumy mogą mieć przeróżne modele. Z reguły są to sandały lub baleriny. To jednak nie wszystko.

Na Instagramie możemy spotkać też żelowe klapki czy kalosze. Niektóre mają nawet obcas oraz eleganckie wykończenie. Sami zobaczcie, jakie to buty. 

Zobacz także:  Modne buty na wiosnę w PEPCO. Kupisz je za 40 zł

Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

Źródło: Instagram