Obserwuj w Google News

Ta sukienka z Mango wyprzedała się w 48 godzin!

1 min. czytania
02.07.2019 13:34
Zareaguj Reakcja

Jest bardzo oryginalna, ma najmodniejszą w tym sezonie długość i w dodatku można ją kupić w sieciówce. Mowa o sukience z Mango, która na stronie internetowej wyprzedała się w ciągu 48 godzin.

Sukienka maxi
fot. Shutterstock

Sieciówki co sezon wypuszczają perełki modowe, które każda z nas chce mieć w swojej szafie. Tak też stało się z jedną z sukienek z Mango, która łączy w sobie najmodniejsze trendy wiosny i lata 2019.

Z pozoru prosta, kolorowa sukienka wygląda zwyczajnie. Ale tylko przyjrzyjcie się jej długości i kolorom! Nic dziwnego, że wyprzedała się w mgnieniu oka!

Redakcja poleca

Trendy wiosna-lato 2019: sukienka z Mango, która wyprzedała się w dwa dni

Mango w letnim sezonie 2019 zaproponowało swoim fankom sukienkę o ciekawej długości i pięknych kolorach. To właśnie ta sukienka sprawia, że możemy z powodzeniem rozwiązać dylemat pt. "sukienka midi czy maxi".

Sukienka z Mango, która wyprzedała się w 48 godzin, ma długość do połowy łydki, luźny krój i piękny kolor. Wygląda jakby była farbowana ręcznie. Z pewnością sprawdzi się zarówno w sezonie festiwalowym, jak i w czasie wieczornych, letnich wypadów na miasto.

Teraz znów można kupić ją w sklepie internetowym!

Jak wam się podoba?

Fotografia: Materiały prasowe

 

Ten rok w modzie to przede wszystkim kontynuacja trendów z 2018 roku! Zobaczcie, co było modne w poprzednich latach, a co spokojnie możemy wciąż nosić!

Trendy w modzie na 2018 rok