Obserwuj w Google News

Ta sukienka z H&M będzie hitem wiosny. Kosztuje tylko 59,90 zł

1 min. czytania
11.03.2021 10:41
Zareaguj Reakcja

W sieci H&M można już kupić ubrania i dodatki z wiosennej kolekcji. W ofercie znajdziemy płaszcze, swetry, a także sukienki. To właśnie te ostatnie wzbudziły nasze największe zainteresowanie. Sprawdźcie, co wybrałyśmy.

modna sukienka na wiosnę
fot. Shutterstock

Szwedzka sieć sklepów H&M w swojej ofercie ma wiele elementów garderoby w korzystnych cenach. Zapoznając się z najnowszą kolekcją wiosennych ubrań, najbardziej w oko wpadła nam zielona sukienka. Okazuje się, że ten produkt kupimy teraz w atrakcyjnej promocji.

Redakcja poleca

Trendy wiosna 2021: dopasowana sukienka z H&M za 59,90 zł

W H&M sukienka w jednolitym kolorze kosztuje tylko 59,90 zł. To doskonała okazja do zaopatrzenia się w taki model, ponieważ wiosną 2021 będzie ona prawdziwym hitem. W sklepie ten produkt dostępny jest w rozmiarach od XS do XL.

Dziewczęca kreacja została wykonana z miękkiej bawełny. Produkt z H&M będzie królować wiosną w połączeniu z małą torebką oraz sandałami na grubym obcasie.

fot. materiały hm.pl

Trendy wiosna 2021: H&M

W sieciówce H&M można upolować wiele elementów garderoby w niskich cenach. Jest więc to dobra okazja do uzupełnienia swojej szafy o nowe produkty.

Zobacz także: Sukienkę idealną na wiosnę znajdziesz w Sinsay. Kosztuje 19,99 zł

Ikon mody było wiele. Inspirowały tysiące ludzi na całym świecie, teraz możesz sprawdzić, do której z nich jest ci najbliżej.     

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś