Obserwuj w Google News

Ta spódnica z H&M będzie hitem lata. Kosztuje tylko 79,99 zł

2 min. czytania
30.04.2021 09:26
Zareaguj Reakcja

W sklepie szwedzkiej marki H&M można upolować wiele produktów w przystępnych cenach. W nowej ofercie sieci zwróciłyśmy uwagę na niebieską spódnicę w drobne kwiatki. Ten model świetnie sprawdzi się latem 2021. Zobaczcie, jak się prezentuje.

spodnica z hm
fot. Shutterstock

H&M to jeden z bardziej popularnych sklepów w ostatnim czasie. Można zaleźć tam ubrania dla całej rodziny, a także akcesoria do wystroju wnętrz. Zapoznając się z nowościami, naszą największą uwagę zwróciła lekka spódnica w drobne kwiatki. Okazuje się, że ten model można upolować w przystępnej cenie.

Redakcja poleca

Trendy lato 2021: spódnica z H&M za 79,90 zł

Niebieska spódniczka z H&M kosztuje tylko 79,90 zł. To dobra okazja do zakupu, ponieważ taki element stroju dobrze sprawdzi się latem 2021. Spódnica została ozdobiona drobnymi kwiatami. W sklepach marki znajdziemy ją w rozmiarach od 38 do 50.

Taki produkt będzie świetnie prezentować się w połączeniu z body lub krótkim topem. Do spódnicy można dodać również lekkie baleriny, małą torebkę, a kiedy na dworze zrobi się chłodniej wełniany sweter.

fot. materiały hm.pl

Trendy lato 2021: H&M

W sklepach H&M pojawiło się sporo nowości w przystępnych cenach. To doskonała okazja do wybrania się na zakupy i zaopatrzenia w nowe elementy garderoby.

Zobacz także: Królowa Elżbieta zawsze nosi jasne, a nawet jaskrawe stroje. Wiemy, po co to robi

Ikon mody było wiele. Inspirowały tysiące ludzi na całym świecie, teraz możesz sprawdzić, do której z nich jest ci najbliżej.

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś