Obserwuj w Google News

Skórzane baleriny w Biedronce. Zapłacisz za nie tylko 47,99 zł

1 min. czytania
29.03.2021 10:57
Zareaguj Reakcja

W Biedronce pojawiły się modne buty, które są uniwersalne i świetnie sprawdzą się wiosną 2021. Kosztują tylko 47,99 zł. Sprawdźcie, koniecznie jak wyglądają.

baleriny damskie
fot. Shutterstock

W znanym dyskoncie Biedronka można kupić wiele przydatnych produktów. Znajdziemy tam odzież, akcesoria do domu, a nawet meble. W najnowszej ofercie sklepu zwróciłyśmy uwagę na hit tej wiosny. Chodzi o modne baleriny, za które zapłacicie grosze. Sprawdźcie, jak wyglądają.

Redakcja poleca

Trendy wiosna 2021: skórzane baleriny w Biedronce za 47,99 zł

Baleriny, które można kupić w Biedronce, kosztują tylko 47,99 zł. Charakterystyczne modele dostępne są w rozmiarach od 36 do 41. Modne i lekkie obuwie świetnie sprawdzi się wiosną. Będzie można połączyć je z cienkimi sukienkami, a nawet bawełnianymi cygaretkami.

W dyskontach można zaopatrzyć się w aż 3 kolory do wyboru. Warto się pospieszyć i czym prędzej odwiedzić sklep, ponieważ ta oferta jest atrakcyjna i z pewnością nie będzie dostępna zbyt długo.

fot. materiały biedronka.pl

Trendy wiosna 2021: Biedronka

W dyskontach Biedronka pojawiło się dużo ubrań oraz dodatków, które modne będą wiosną 2021. Parki, sukienki czy eleganckie torebki to tylko niewielka część produktów dostępnych w sklepach. Większość z nich można kupić w atrakcyjnej cenie.

Zobacz także: Ta koszula to hit wiosny. Kupisz ją w Sinsay za 29,99 zł

Ikon mody było wiele. Inspirowały tysiące ludzi na całym świecie, teraz możesz sprawdzić, do której z nich jest ci najbliżej.    

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś