Obserwuj w Google News

Plecaki idealne na wiosnę dostępne w Biedronce. Kupisz je za 29,99 zł

2 min. czytania
15.02.2021 10:27
Zareaguj Reakcja

W Biedronce już niedługo pojawią się dodatki, które są nie tylko bardzo modne, ale również uniwersalne. Zapłacicie za nie tylko 29,99 zł. Koniecznie sprawdźcie, o jakie elementy chodzi.

modny plecak z biedronki
fot. Shutterstock

W popularnym dyskoncie Biedronka można kupić wiele przydatnych akcesoriów. Znajdziemy tam nie tylko żywność, ale i meble czy ubrania. W najnowszej ofercie tego sklepu znalazłyśmy prawdziwe hity wiosny 2021. Chodzi o modne plecaki, za które zapłacicie grosze. Zobaczcie, jak wyglądają te produkty.

Redakcja poleca

Trendy wiosna 2021: modne plecaki za 29,99 zł

Plecaki, które już niedługo pojawią się w Biedronce, są bardzo uniwersalne. Można je połączyć z wieloma ubraniami, które już znajdują się w naszej szafie. Za te charakterystyczne modele zapłacimy tylko 29,99 zł. To świetna okazja do zaopatrzenia się w tak ponadczasowe akcesorium. W dyskontach plecaki będzie można kupić już od czwartku 18 lutego 2021 roku. Na sklepowych półkach pojawią się aż 4 modele do wyboru. Warto się pospieszyć i odwiedzić Biedronkę w dniu premiery, ponieważ oferta jest bardzo atrakcyjna i z pewnością nie będzie dostępna zbyt długo.

fot. materiały biedronka.pl

Trendy wiosna 2021: Biedronka

W dyskontach Biedronka pojawiło się bardzo dużo ubrań i dodatków, które modne będą wiosną 2021. W sklepach nie zabrakło jeansów, żakietów, sukienek czy butów. Większość tych elementów znajdziemy w bardzo przystępnych cenach.

Robisz zakupy w Biedronce?

Zobacz także: Elegancka sukienka na wiosnę z PEPCO. Kosztuje tylko 40 zł

Ikon mody było wiele. Inspirowały tysiące ludzi na całym świecie, teraz możesz sprawdzić, do której z nich jest ci najbliżej.     

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś