Obserwuj w Google News

Ta kurtka z Lidla będzie hitem wiosny. Kosztuje tylko 59,90 zł

2 min. czytania
22.02.2021 10:28
Zareaguj Reakcja

W sklepach Lidl już niedługo będzie można kupić elementy garderoby, które sprawdzą się wiosną 2021. W większość zaopatrzycie się w bardzo przystępnych cenach. Przeglądając ofertę dyskontu, naszą uwagę zwróciła kurtka, która będzie hitem nowego sezonu.

kurtka z lidla
fot. Shutterstock

W Lidlu można kupić nie tylko artykuły spożywcze, ale także ubrania czy elementy wystroju wnętrz. Już niedługo na sklepowych półkach pojawią się wiosenne produkty. Jednym z nich jest kurtka, która będzie kosztować grosze. Sprawdźcie, jak się prezentuje.

Redakcja poleca

Trendy wiosna 2021: damska kurtka z Lidla za 59,99 zł

Kurtka, która już niedługo dostępna będzie w Lidlu, jest bardzo uniwersalna. Można łączyć ją z innymi ubraniami i nosić na różne okazje. Za ten charakterystyczny model zapłacimy tylko 59,99 zł. To doskonała okazja do zakupu. W sklepach okrycie pojawi się już w poniedziałek 1 marca 2021 roku. Dyskont w swojej ofercie będzie mieć do wyboru aż 4 rozmiary (od XS do L). Warto się pospieszyć z zakupem, ponieważ oferta jest bardzo atrakcyjna i z pewnością nie będzie dostępna zbyt długo.

Błyszczącą kurtkę można połączyć z dopasowanymi spodniami i sportowymi butami. W takim wydaniu będzie prezentować się naprawdę dobrze i świetnie sprawdzi się podczas wiosennych spacerów.

fot. materiały lidl.pl
fot. materiały lidl.pl

Trendy wiosna 2021: Lidl

W sieci sklepów Lidl można upolować prawdziwe perełki. Ceny zaczynają się już od 9,99 zł - jest więc to doskonała okazja do zaopatrzenia się w ubrania i akcesoria na wiosnę 2021. Zapoznajcie się z ofertą dyskontu i kupcie nowe elementy garderoby.

Robisz zakupy w Lidlu?

Zobacz także: Idealną sukienkę na wiosnę znajdziesz w Mohito. Kosztuje 59,99 zł

Ikon mody było wiele. Inspirowały tysiące ludzi na całym świecie, teraz możesz sprawdzić, do której z nich jest ci najbliżej.     

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś