Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek-Majdan w bluzce Mrs.Drama. Ten model kosztuje 129 zł

1 min. czytania
30.03.2021 12:12
Zareaguj Reakcja

Gwiazda pochwaliła się niedawno wiosenną stylizacją. Znana 42-latka wybrała modną koszulkę, która będzie hitem tego sezonu.

rozenek-majdan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbardziej znanych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej instagramowe konto obserwuje ponad milion osób. To właśnie tam chwali się prywatnymi zdjęciami ze swojego życia. Niedawno udostępniła fotografię, na której pozuje w koszulce z zabawnym napisem.

Redakcja poleca

Trendy wiosna 2021: Małgorzata Rozenek-Majdan w bluzce Mrs. Drama

Rozenek-Majdan na nowym zdjęciu ma na sobie białą koszulkę z krótkim rękawem. Ten konkretny model można upolować w sklepie internetowym gwiazdy za 129 zł. Taka oferta jest korzystna, ponieważ luźne topy modne będą jeszcze przez kilka sezonów.

T-shirt jest ponadczasowy i uniwersalny, można śmiało połączyć go z dopasowanymi spodniami czy nawet bawełnianymi dresami.

fot. materiały mrsdrama.pl

Trendy wiosna 2021: polskie marki

W większości sklepów pojawiły się już nowe kolekcje. Znajdziemy tam bardzo dużo modnych elementów odzieży, które świetnie sprawdzą się wiosną 2021. To dobra okazja do zapoznania się z szeroką gamą ubrań i akcesoriów, ponieważ niektóre można kupić w korzystnej promocji.

Zobacz także: Modne spodnie na wiosnę znajdziesz w Biedronce. Kosztują 34,99 zł

Ikon mody było wiele. Inspirowały tysiące ludzi na całym świecie, teraz możesz sprawdzić, do której z nich jest ci najbliżej. 

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś