Obserwuj w Google News

Księżna Kate w marynarce z Zary. Ten model to hit sezonu

2 min. czytania
17.05.2021 13:02
Zareaguj Reakcja

Żona księcia Williama po raz kolejny postawiła na ubrania z sieciówki. Tym razem Kate zaprezentowała się w kobaltowej marynarce z Zary. Zobaczcie, jak wygląda ten element garderoby i z czym warto go połączyć.

Księżna Kate
fot. Owen Humphreys/Press Association/East News

Choć pandemia koronawirusa wciąż trawi świat, duża część z nas wciąż wypełnia swoje obowiązki albo właśnie do nich wraca. Tak też jest m.in. z księżną Kate, która już od jakiegoś czasu uczestniczy w licznych spotkaniach związanych z przynależnością do brytyjskiej rodziny królewskiej.

Czasami żona następcy tronu pojawia się gdzieś osobiście, a czasami bierze udział w wirtualnych spotkaniach. Tak też było w przypadku rozmowy, jaką przeprowadziła niedawno z pielęgniarką i położną Harriet Nayigą. Kobiety rozmawiały o roli Harriet, a także o organizacji MILCOT, którą założyła.

Fani księżnej zwrócili też uwagę na strój, który wybrała na "spotkanie" z pielęgniarką. Zachwyciła ich kobaltowa marynarka Kate. Okazuje się, że można nabyć ją w Zarze! Koniecznie sprawdźcie, jak wygląda.

Redakcja poleca

Trendy wiosna 2021: księżna Kate w marynarce z Zary

Księżna Kate już nie raz udowodniła, że lubi łączyć projekty znanych domów mody z produktami z sieciówek. W jej szafie znajdziemy sporo rzeczy np. z hiszpańskiej Zary. Na jednym z ostatnich spotkań online żona księcia Williama miała na sobie piękną dwurzędową kobaltową marynarkę właśnie tej marki.

Projekt z eleganckimi klapami ozdobiony został złotymi guzikami, które podkręcą niejedną stylizację. Spójrzcie też na ten soczysty i wyrazisty kolor - to absolutny must have wiosny i lata 2021.

I choć model o tej barwie już się wyprzedał, wciąż możecie kupić go w odcieniach błękitnym i białym. Dostępny jest on w sklepach Zary, a także na stronie internetowej w cenie 249 zł. Jak wam się podoba?

Fotografia: Materiały prasowe Zara

Trendy wiosna-lato 2021 w Zarze

W Zarze już od kilku tygodni można kupić piękne i modne rzeczy na wiosnę i lato 2021. Wśród nich dominują zwiewne sukienki, lekkie okrycia wierzchnie, wygodne jeansy czy efektowne buty. Większość z nich ma przystępne ceny, warto w nie zainwestować.

Te ubrania powinnaś kupić, jeśli chcesz wyglądać modnie w 2021 roku. Wpisują się w najgorętsze trendy!                                             

Te ubrania i dodatki powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety. Odkrywamy trendy na 2021 rok