Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek w ubraniach polskiej marki. Wiemy, gdzie je kupić

2 min. czytania
19.03.2021 10:33
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek pochwaliła się w sieci zestawem, który świetnie sprawdzi się wiosną. Wiemy, gdzie można kupić jej modne ubrania.

katarzyna cichopek
fot. Jan Bielecki/East News

Katarzyna Cichopek to jedna z tych aktorek, która prócz pojawiania się na szklanym ekranie udziela się również w mediach społecznościowych. Instagramowe konto gwiazdy przepełnione jest prywatnymi fotografiami, które pokazują jej codzienne życie. Niedawno popularna 38-latka zaprezentowała stylizację, która świetnie sprawdzi się wiosną 2021.

Redakcja poleca

Trendy wiosna 2021: Katarzyna Cichopek w ubraniach marki Femi Stories

Na jednym z najnowszych zdjęć Kasia pozuje w kolorowym zestawie. Nam najbardziej w oko wpadła jej kurtka i bluzka. Jak się okazało oba te produkty pochodzą ze sklepu polskiej marki Femi Stories. Charakterystyczna bawełniana bluza kosztuje 249 zł, a kurtka 649 zł. Wiosną odzież w takich żywych kolorach będzie ładnie się prezentować.

Miękka w dotyku bluza wykonana z bawełny sprawdzi się nie tylko podczas home office, ale również sportowej aktywności na świeżym powietrzu. Z kolei ciepła kurtka z kapturem ochroni nas przez wiosennym deszczem.

fot. materiały femistories.com
fot. materiały femistories.com

Trendy wiosna 2021: polskie marki

W wielu sklepach pojawiły się już wiosenne kolekcje. To doskonała okazja do zaopatrzenia się w modne elementy odzieży. Warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez polskich projektantów, ponieważ przygotowali oni sezonowe obniżki z których warto skorzystać.

Zobacz także: Julia Wieniawa w kurtce ze Stradivariusa. To hit wiosny

Ikon mody było wiele. Inspirowały tysiące ludzi na całym świecie, teraz możesz sprawdzić, do której z nich jest ci najbliżej.    

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś