Obserwuj w Google News

Wiosną ta sukienka z H&M będzie hitem. Kupisz ją za 79,99 zł

1 min. czytania
31.03.2021 11:55
Zareaguj Reakcja

W szwedzkiej sieciówce pojawiła się już nowa kolekcja ubrań i dodatków. W kategorii z nowościami znalazłyśmy hit nadchodzącego sezonu. Chodzi o czarną sukienkę, która tej wiosny będzie popularna.

modna sukienka kobieta
fot. Shutterstock

Marka H&M swoim klientom oferuje wiele elementów garderoby w przystępnych cenach. Przeglądając najnowszą kolekcję sklepu, najbardziej w oko wpadła nam jednobarwna sukienka. Okazuje się, że kupimy ją w przystępnej cenie.

Redakcja poleca

Trendy wiosna 2021: czarna sukienka z H&M za 79,99 zł

W H&M czarna kreacja kosztuje tylko 79,99 zł. To doskonała okazja do zaopatrzenia się w ten kobiecy model. W sklepie ten produkt dostępny jest w rozmiarach od 32 do 50.

Dziewczęca sukienka została uzupełniona o sznurek, dzięki któremu będzie można zmienić jej długość. Kreacja świetnie sprawdzi się wiosną i latem. Można dodać do niej sandałki na obcasie, a nawet sportowe buty i jeansową katanę.

fot. materiały hm.pl

Trendy wiosna 2021: H&M

W znanej sieci sklepów można kupić odzież oraz akcesoria, które świetnie sprawdzą się tej wiosny. Warto przejrzeć ofertę sieciówki, ponieważ znajdziemy tam wiele elementów w niskich cenach.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan w bluzce Mrs.Drama. Ten model kosztuje 129 zł

Ikon mody było wiele. Inspirowały tysiące ludzi na całym świecie, teraz możesz sprawdzić, do której z nich jest ci najbliżej.

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś