Obserwuj w Google News

Ten element garderoby wiosną każda z nas powinna mieć w swojej szafie. Kupisz go w Zarze

2 min. czytania
10.03.2021 11:59
Zareaguj Reakcja

W hiszpańskiej sieci sklepów Zara można upolować już wiosenne ubrania i akcesoria. Przeglądając dział z nowościami, natrafiłyśmy na krótką kamizelkę, która wiosną 2021 będzie hitem. Sprawdźcie, jak się prezentuje.

modna kamizelka hitem
fot. Shutterstock

Na sklepowych półkach w Zarze znajdziemy wiele modnych elementów. Jednym z nich jest puchowa kamizelka, która cieszy się dużą popularnością. Na Instagramie można znaleźć ją w stylizacjach wielu blogerek. Okazuje się, że za ten brązowy model nie zapłacicie fortuny.

Redakcja poleca

Trendy wiosna 2021: brązowa kamizelka z Zary za 119 zł

Brązowa kamizelka w Zarze kosztuje tylko 119 zł. Dostępna jest w rozmiarach od S do XL. To doskonała okazja do zaopatrzenia się w tak ponadczasowy produkt, ponieważ w najbliższych miesiącach nie będziecie chciały się z nim rozstać.

Krótka kamizelka jest jednym z najmodniejszych elementów wiosennych stylizacji. Taki model pasuje do dopasowanych spodni, luźnych bluz oraz sportowych butów.

fot. materiały zara.pl

Trendy wiosna 2021: Zara

W Zarze można upolować wiele wiosennych produktów w atrakcyjnych cenach. Hiszpańska sieciówka w swojej ofercie ma nie tylko okrycia wierzchnie, ale również sukienki czy modne akcesoria. Warto również regularnie zapoznawać się z kategorią "Special Price" na stronie internetowej sklepów. To właśnie tam trafiają przecenione w danym sezonie produkty.

Zobacz także: Modna parka z PEPCO na wiosnę 2021. Kosztuje tylko 60 zł

Ikon mody było wiele. Inspirowały tysiące ludzi na całym świecie, teraz możesz sprawdzić, do której z nich jest ci najbliżej.

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś