Obserwuj w Google News

Anna Popek w koszuli z sieciówki. To będzie hit wiosny

2 min. czytania
18.02.2021 15:15
Zareaguj Reakcja

Dziennikarka zamieściła w sieci fotkę, na której prezentuje modną koszulę na wiosnę. Taka rzecz powinna znaleźć się w szafie każdej miłośniczki mody. Zobaczcie, jak wygląda i ile kosztuje.

Anna Popek
fot. VIPHOTO/East News

Anna Popek to jedna z bardzo popularnych w Polsce gwiazd. Widzowie polubili ją za występy w programie pt. "Pytanie na śniadanie". Wiele osób obserwuje ją też w mediach społecznościowych - na Instagramie ma prawie 35 tys. fanów.

Prezenterka chętnie pokazuje tutaj migawki z życia zawodowego, ale też prywatnego. Kobiety, które ją śledzą, inspirują się również jej stylem. Na jednym z ostatnich zdjęć Popek zaprezentowała koszulę idealną na wiosnę 2021. Warto mieć taką w swojej szafie. Sprawdźcie dlaczego.

Redakcja poleca

Trendy wiosna 2021: Anna Popek w koszuli z Top Secret

Anna Popek uwielbia eksperymentować z modą, a w jej szafie znajdziemy wiele produktów z sieciówek. Gwiazda wie, jakie są obowiązujące trendy i chętnie włącza je do swoich stylizacji. Udowodniła to m.in. jedną ze swoich ostatnich fotografii.

Dziennikarka zamieściła w internecie zdjęcie w pięknej koszuli khaki, która jest jednocześnie idealna na wiosnę 2021, ale też ponadczasowa. W nadchodzącym sezonie nie będziemy się z nią rozstawać - będzie mogła nam też posłużyć jako okrycie wierzchnie.

Model, o którym mowa, pochodzi ze sklepu Top Secret i został wyposażony w efektowne duże kieszenie. Taka rzecz świetnie będzie wyglądała w połączeniu z naszymi ulubionymi jeansami w stylu mom, ale też z dzwonami. Dobrze będzie też do niej dobrać botki kowbojki.

Koszulę kupicie w sklepach popularnej sieciówki za 129,99 zł. Dostępna jest w rozmiarach od 34 do 42 i sprawdzi się podczas wielu okazji. Wyposażona została w wiązanie w pasie i ma nieco oversize'owy krój, który zapewnia komfort i wygodę.

Jak wam się podoba?

Te ubrania powinnaś kupić, jeśli chcesz wyglądać modnie w 2021 roku. Wpisują się w najgorętsze trendy!                                  

Te ubrania i dodatki powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety. Odkrywamy trendy na 2021 rok