Obserwuj w Google News

Zabieg CACI to nowy trend w odmładzaniu. Stosują go Jennifer Lopez i Penelope Cruz

2 min. czytania
26.03.2021 11:23
Zareaguj Reakcja

Zastanawiałaś się, co takiego robią hollywoodzkie gwiazdy, że ich cery zawsze wyglądają fenomenalnie? Okazuje się, że efekt napiętej i lśniącej skóry zawdzięczają zabiegowi CACI, który jest najnowszym odkryciem w dziedzinie medycyny estetycznej. Sprawdzamy, jakie daje rezultaty i ile kosztuje.

zabieg na twarz
fot. Shutterstock

Szukasz sposobu na przywrócenie cerze jędrności i świeżego wyglądu? W niektórych przypadkach domowa pielęgnacja może okazać się niewystarczająca. Wtedy warto skorzystać z nieinwazyjnych metod proponowanych przez kosmetologów i lekarzy. Jedną z nich jest zabieg CACI, który stosują m.in. Jennifer Lopez i Penelope Cruz.

Redakcja poleca

Zabieg CACI - na czym polega?

Z wiekiem nasza skóra traci jędrność, blask i zaczynają pojawiać się na niej pierwsze objawy starzenia. Najlepszą metodą na zahamowanie tego procesu i przywrócenie cerze młodego wyglądu jest zabieg CACI, który daje efekt liftingu.

Dzięki tej innowacyjnej terapii podniesiesz owal twarzy, wygładzisz zmarszczki mimiczne, zredukujesz przebarwienia, zwiększysz gęstość skóry i przywrócisz twarzy właściwe proporcje. Do przeprowadzenia tej metody wykorzystuje się specjalne urządzenie mikroprądowe w celu dostarczenia mięśniom twarzy pełnej mocy energii.

Tym, co wyróżnia CACI od innych tego typu urządzeń wykorzystujących mikroprądy, jest wykorzystanie ultraniskich częstotliwości w połączeniu z technologią pokonującą oporność skóry z opatentowaną strukturą fali cyfrowej - wyjaśnia w informacji prasowej dr Ewa Rybicka, lekarz medycyny estetycznej.

Zobacz także: Weronika Rosati wydaje swoją markę kosmetyków do pielęgnacji. To naturalne produkty

Zabieg CACI - ile kosztuje?

CACI można stosować jako zabieg bankietowy lub metodę przeciwstarzeniową. Jest on bezbolesny i nieinwazyjny. Efekty widoczne są już po jednej wizycie w gabinecie medycyny estetycznej. Jedak w celu uzyskania najlepszych rezultatów poleca się korzystać z niego regularnie. Cena jednorazowego zabiegu wynosi około 300 zł.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia