Obserwuj w Google News

Najmodniejszy kolor manicure tego lata! Podkręci każdą stylizację

2 min. czytania
22.07.2019 12:35
Zareaguj Reakcja

Oryginalny manicure to podstawa przemyślanej stylizacji. Jaki kolor paznokci nosimy latem 2019 roku? Zobaczcie!

Modne paznokcie
fot. Shutterstock

Część z nas w kwestiach manicure stawia na uniwersalne rozwiązania - decydujemy się na paznokcie w kolorze nude, czerwonym lub w kolorze eleganckiej czerni. Taki wybór jest bezpieczny i rzeczywiście pasuje do wszystkich stylizacji.

Kiedy temperatura na zewnątrz rośnie, a my myślimy o wyjeździe na egzotyczne wakacje, powinnyśmy także pomyśleć o letniej garderobie i letnim manicure! Jaki kolor paznokci króluje w ciepłych miesiącach tego roku?

Redakcja poleca

Trendy manicure 2019: jasny fiolet

Niedawno pisaliśmy o kilku dominujących trendach w manicure na wiosnę i lato 2019. Wspominaliśmy tam o paznokciach w kolorze cielistym, ale też o takich, które mają kolorowe same końcówki. Latem modne są też białe paznokcie i te w kolorach neonowych. W końcu kiedy eksperymentować z manicure, jeśli nie w sezonie wakacyjnym?

Wiosną i latem każdego roku obserwujemy też powrót do pasteli. Lekkie stylizacje aż proszą się o to, żeby uzupełnić je paznokciach w delikatnych kolorach. W tym sezonie jednak najmodniejszy jest jeden odcień spośród tych pastelowych - mowa o jasnym fiolecie!

Paznokcie w kolorze jasnego fioletu sprawdzą się podczas wyjść ze znajomymi na miasto, na wakacjach nad morzem czy na festiwalach muzycznych. W dodatku można śmiało pomalować tak paznokcie, idąc do pracy. Wówczas postawmy na nieco bardziej stonowaną stylizację. A paznokcie będą w tym przypadku wisienką na torcie.

Jak wam się podoba taki trend?

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie. 

Spodnie dzwony wracają! Poznaj najmodniejsze modele spodni i dżinsów o tym kroju