Obserwuj w Google News

Spódnica damska z Biedronki hitem lata 2021. Kosztuje tylko 29,99 zł

2 min. czytania
22.06.2021 09:29
Zareaguj Reakcja

W sklepach Biedronka można upolować wiele produktów w zaskakująco niskich cenach. W nowej ofercie dyskontu zwróciłyśmy uwagę na bawełnianą spódnicę. Taki model świetnie sprawdzi się latem 2021. Zobaczcie, jak się prezentuje.

spódnica
fot. Shutterstock

Biedronka to jeden z bardziej lubianych przez Polaków sklepów. Można kupić tam nie tylko żywność, ale i akcesoria do domu czy modne ubrania. Znajdziemy tam elementy odzieży dla całej rodziny - ceny większości nie przekraczają kilkudziesięciu złotych. Rzeczą, która ostatnio nam się tutaj spodobała, jest krótka spódnica. Latem 2021 ten model będzie hitem.

Redakcja poleca

Trendy lato 2021: bawełniana spódnica z Biedronki za 29,99 zł

Produkt dostępny w dyskoncie będzie można kupić w dwóch kolorach - granatowym i jasnoniebieskim. Elegancka spódniczka o ołówkowym kroju w sklepie pojawi się w rozmiarach od M do XL i będzie kosztować tylko 29,99 zł.

Taki produkt można łączyć z ubraniami, które już są w naszej szafie. W zestawieniu z elegancką koszulą stworzy zestaw idealny do pracy, z kolei z krótkim topem sprawdzi się podczas upalnych dni.

fot. materiały biedronka.pl

Trendy lato 2021: Biedronka

W sklepach Biedronka pojawiła się nowa kolekcja ubrań i dodatków. To doskonała okazja do wybrania się na zakupy i zaopatrzenia w nowe elementy garderoby. Ceny większości tych produktów nie przekroczą 100 zł. Warto już teraz odwiedzić najbliższy sklep sieci, ponieważ atrakcyjne oferty z pewnością nie będą dostępne zbyt długo.

Zobacz także: Ta bluzka to hit lata. Kupisz ją w Sinsay za 39,99 zł

Ikon mody było wiele. Inspirowały tysiące ludzi na całym świecie, teraz możesz sprawdzić, do której z nich jest ci najbliżej.

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś