Obserwuj w Google News

Tę fryzurę robi się błyskawicznie! Najmodniejszy trend na jesień 2019!

2 min. czytania
17.09.2019 08:55
Zareaguj Reakcja

Latem modne były naturalne fryzury w postaci fal i rozpuszczonych włosów. Wygląda na to, że jesień także może upłynąć pod podobnym znakiem. Zobaczcie, jaka fryzura będzie królowała w tym sezonie. Warto, bo jest naprawdę łatwa do zrobienia!

Fryzura na jesień
fot. Shutterstock

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, jakie fryzury będą królowały jesienią 2019 roku. Nie oznacza to jednak, że każda z nich jest łatwa do wykonania. Czasami w celu uzyskania konkretnej fryzury trzeba wybrać się do profesjonalisty.

Zupełnie inaczej jest z propozycją, którą teraz dla was przygotowaliśmy. Okazuje się, że w tym sezonie jedna z naprawdę łatwych do wykonania fryzur zapewni ci bardzo modny wygląd. Warto zwrócić na nią uwagę!

Redakcja poleca

Trendy jesień-zima 2019/2020: fryzura z przedziałkiem na środku

Jesienią 2019 roku króluje fryzura z przedziałkiem na środku głowy! Siła tkwi w prostocie tego rozwiązania! Otóż na taką fryzurą mogą pozwolić sobie zarówno posiadaczki krótszych włosów, jak i tych naprawdę długich.

Przedziałek na środku jest łatwy do zrobienia - wystarczy do tego cienki grzebień. Zajmuje także niewiele czasu, bo zaledwie kilka sekund. Tak uczesane włosy można dodatkowo spryskać lakierem, aby fryzura się utrwaliła.

To właśnie pokazy mody wielkich marek sprawiły, że przedziałek na środku głowy to absolutny must have tej jesieni. Na wybiegach Longchamp, Redemption czy Each x Other modelki prezentowały to proste rozwiązanie fryzjerskie.

Lubicie tego typu fryzurę?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.