Obserwuj w Google News

Ta apaszka ma na sobie aż 28 symboli Polski. Jest nowością od Lilou

2 min. czytania
20.09.2022 19:00
Zareaguj Reakcja

Od czasu do czasu w sklepach znanych i cenionych marek pojawiają się nietypowe produkty. Takiej apaszki od Lilou nie spodziewał się chyba nikt. Ma ona na sobie symbole Polski i wolności. Czy uda ci się dostrzec je wszystkie?

Kobieta w kolorowej apaszce
fot. Shutterstock

Jeśli lubicie odkrywać nowe i oryginalne produkty, ta apaszka na pewno przypadnie wam do gustu. Jest ona czymś dla prawdziwych patriotów, którzy uwielbiają oddawać hołd naszej kulturze i tradycjom. Na pomysł stworzenia takiego dodatku wpadła marka Lilou - umieściła ona na chustce aż 28 symboli polskości. 

Zobacz także:  Primark otwiera kolejny sklep w Polsce. Zobaczymy go jeszcze w tym roku

Trendy jesień 2022: apaszka z symbolami Polski w Lilou

Marka Lilou pochwaliła się zupełnie nowym projektem modowym. Na rynek wypuściła ona nietypową kolorową apaszkę o nazwie "Opowieść 48.4", która ma być oddaniem hołdu Polsce. 

Redakcja poleca

Na wspomnianym produkcie pojawiło się łącznie aż 28 symboli związanych z naszym krajem. Klienci mogą zauważyć tam m.in. Halę Stulecia we Wrocławiu, warszawską Syrenkę, katowicki Spodek, gdańską stocznię, Giewont czy krakowskie Sukiennice. Wszystko to ma opowiadać o tym, kim i skąd jesteśmy.

Umieszczone na apaszce wzory najlepiej widać, gdy rozłożymy ją w formie kwadratu. Chustka została zaprojektowana w odcieniach beżu i czerwieni, nietrudno zobaczyć na niej wyróżniające się dodatki takie jak ważka, ryba, skarabeusz i motyl, które mają oznaczać szczęście.

Modna apaszka z symbolami Polski od Lilou
fot. lilou.pl

Cena wspomnianej nowości jest dość wysoka - za jedwabną apaszkę o wymiarach 90×90 cm trzeba zapłacić aż 459 zł. Można zamawiać ją online oraz odbierać w butikach stacjonarnych Lilou.

Oglądaj

Trendy jesień 2022: Lilou

Lilou to polska marka biżuteryjna, która tworzy również ciekawe chusty, apaszki, portfele, notesy i breloki. To firma z wieloletnią tradycją, którą zdążyły pokochać już nawet międzynarodowe gwiazdy. Nowy produkt stworzony przez projektantów należy do kolekcji limitowanej i ma być ważnym oraz zapamiętanym dodatkiem idealnym na prezent. 

Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock