Obserwuj w Google News

Takie kalosze to must have na jesień. Kupisz je w Biedronce za 50 zł

2 min. czytania
19.09.2022 10:56
Zareaguj Reakcja

Jesienią warto być przygotowanym na deszcz. Najbezpieczniej można poczuć się w kaloszach, które ochronią nas przed przemoczeniem. Jeśli szukacie tego rodzaju butów, warto zajrzeć do Biedronki.

Kobieta w kaloszach
fot. Shutterstock

Deszczowa pogoda jest jednym z nierozłącznych elementów jesieni. Jeśli uwielbiacie spacery, nawet wtedy, gdy na zewnątrz panuje chlapa, warto być zaopatrzonym w odpowiednie obuwie. Biedronka przygotowała coś specjalnego na nadchodzący sezon. Za te produkty zapłacicie tylko 50 zł.

Zobacz także:  Ta spódnica z PEPCO nada się jesienią do pracy i szkoły. Kupisz ją za 20 zł 

Trendy jesień 2022: modne kalosze w Biedronce

Biedronka rozpoczęła wielkie przygotowania do jesieni. Jako że przed nami znaczne ochłodzenie, w sklepach zaczęły się pojawiać ciepłe ubrania i specjalne buty. Do jednych z nich na pewno można zaliczyć kalosze.

Redakcja poleca

Obuwie idealne na deszcz pojawiło się w dyskoncie 19 września. W ofercie znalazły się kalosze damskie oraz dziecięce - dzięki nim stopy pozostaną suche nawet w największe ulewy.

Na kobiety czekają klasyczne gumowe modele za kostkę w kilku różnych kolorach. W sprzedaży dostępne są m.in. buty czarne i kremowe. Wszystkie dostaniemy w rozmiarach od 36 do 41.

Za jedną parę damską trzeba zapłacić 49,99 zł, zaś modele dziecięce kupimy już od 35 zł. Każdy z wymienionych elementów garderoby dopasujecie zarówno do eleganckiego płaszcza, jak i kurtki - są to wytrzymałe kalosze, które sprawdzą się nie tylko w jednym sezonie.

Kalosze damskie na jesień z sieci Biedronka
fot. gazetka promocyjna Biedronka

Trendy jesień 2022: Biedronka

W sklepach Biedronka znajdziemy teraz szczególnie duży wybór modnych artykułów na jesień. Co ważne, od jakiegoś czasu klienci mogą nabywać towary z dyskontu również za pośrednictwem strony internetowej. W przystępnych cenach znajdziemy tam m.in. ubrania, buty, akcesoria gospodarstwa domowego, kosmetyki i elektronikę.

modne ubrania i dodatki na 2021
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock