Obserwuj w Google News

Tę nową kolekcję funky pokochają miłośniczki jogi. Ceny zaczynają się od 80 zł

2 min. czytania
02.09.2022 10:42
Zareaguj Reakcja

W popularnej sieciówce pojawiła się zupełnie nowa kolekcja dla fanek jogi. Jeśli lubicie ten rodzaj aktywności, a wasz obecny strój sportowy wam się znudził, warto przyjrzeć się tym produktom.

Kobiety ćwiczące jogę
fot. Shutterstock

Jesień dla wielu osób może być dobrym momentem na rozpoczęcie przygody z aktywnościami sportowymi. Jedną z najbardziej popularnych w ostatnich latach jest joga. Niektórzy praktykują ją od dawna, inni dopiero chcą zacząć – niezależnie do tego, w jakiej grupie jesteście, możecie być zainteresowani modną kolekcją ubrań do ćwiczeń. Znajdziecie ją w sklepie 4F.

Zobacz także:  Trend McBling był hitem w roku 2000 i lubiła go Paris Hilton. Czy szykuje się wielki powrót?

Trendy jesień 2022: modna kolekcja do jogi w sieci 4F

O tym, jak ważna dla wielu osób jest dziś joga wiedzą znane sieci modowe. Te nie zapominają o tym, by regularnie wprowadzać do swoich ofert nowości związane z tym rodzajem ćwiczeń. Ostatnio sklep 4F pochwalił się takimi produktami.

Redakcja poleca

Do oferty znanej sieciówki trafiła seria "Practice Optimism". Są to wysokiej jakości, antypotowe ubrania, które świetnie nadają się do aktywności sportowej. Wszystkie zostały stworzone z myślą o fankach jogi.

Ceny nowych produktów zaczynają się już od 79,99 zł. Tyle zapłacimy m.in. za szybkoschnące topy. Nieco droższe są bluzy i legginsy. Na nie trzeba wydać od 100 do 150 zł.

Mowa o modelach w topowych kolorach. W kolekcji królują liliowy fiolet, biel, żółć, pistacja i czerń. Celem projektantów podczas tworzenia tych produktów było promowanie wewnętrznego spokoju i optymizmu. Stroje mają motywować do ćwiczeń i dodawać energii.

Liliowe leginsy do jogi z 4F
fot. 4f.com.pl
Nowy top liliowy do jogi z 4F
fot. 4f.com.pl
Koszulka do jogi w kolorze pistacjowym z 4F
fot. 4f.com.pl

Trendy jesień 2022: 4F

Marka 4F cieszy się dużą popularnością na rynku nie tylko wśród fanów sportu. Ubrania z kolekcji tej sieci wiele osób nosi na co dzień. Firma może pochwalić się kilkoma ciekawymi współpracami m.in. tą z Anną Lewandowską. Ceny produktów z takich serii zwykle są bardzo przystępne.

modne ubrania i dodatki na 2021
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock