Obserwuj w Google News

Katie Holmes w płaszczu polskiej marki! Aktorka wybrała najmodniejszy fason jesieni 2020

2 min. czytania
09.11.2020 13:29
Zareaguj Reakcja

Popularna aktorka Katie Holmes została przyłapana na jednej z ulic Nowego Jorku w najmodniejszym płaszczu na jesień 2020. Okazuje się, że to projekt polskiej artystki Magdy Butrym!

Katie Holmes
fot. Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Katie Holmes została przyłapana ostatnio przez fotoreporterów na jednej z nowojorskich ulic, gdzie spacerowała w towarzystwie ukochanego. Paparazzi zrobili jej zdjęcia, na których największą uwagę przyciąga jej szalenie modny płaszcz. Skórzane okrycia wierzchnie w stylu lat 90. notują teraz powrót i sięgają po nie niemal wszystkie miłośniczki mody.

Nie dość, że Holmes nie rozstaje się z tym płaszczem w tym sezonie, to jeszcze kupiła go w sklepie polskiej projektantki! Okazuje się bowiem, że piękny czekoladowy skórzany płaszcz to projekt Magdy Butrym! Jak wam się podoba?

Redakcja poleca

Trendy jesień 2020: Katie Holmes w skórzanym płaszczu projektu Magdy Butrym

Katie Holmes, która uchodzi za prawdziwą ikonę stylu, pokazała się ostatnio w płaszczu polskiej projektantki Magdy Butrym. To skórzane czekoladowe okrycie wierzchnie urozmaicone wiązaniem w pasie to hit jesieni 2020. Nawiązuje bowiem do mody z lat 90., która powróciła ostatnio w wielkim stylu.

Skórzane płaszcze znajdziemy teraz w wielu sklepach znanych projektantów - za projekt Magdy Butrym z szylkretowymi guzikami i pięknymi połami trzeba zapłacić aż 14 tys. zł. Na szczęście bardzo podobne modele znajdziemy też w sieciówkach, a ich cena nie przekracza tam 500 zł.

Warto jednak zwrócić uwagę na to, że Katie Holmes jest już kolejną zagraniczną gwiazdą, której przypadły do gustu dzieła Magdy Butrym. Ubrania projektantki noszą bowiem Gigi Hadid, Rosie Huntington-Whiteley i Ellie Goulding.

W dodatku Katie Holmes lansuje trendy i już nie raz pokazywała, że z pozornie prostych rzeczy jest w stanie stworzyć bardzo modną i ponadczasową stylizację. Kobiety z całego świata patrzą na to, co na co dzień nosi aktorka.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Te gwiazdy były prawdziwymi ikonami stylu w latach 80.! Ich stylizacje uwielbiamy do dziś!   

Te gwiazdy były ikonami stylu w latach 80.! Ich stylizacje uwielbiamy do dziś