Obserwuj w Google News

Najmodniejsze fryzury na jesień i zimę 2019/2020!

2 min. czytania
03.09.2019 14:45
Zareaguj Reakcja

Bob, lekkie fale, a może wysoki kok? Nic z tego! Jesienią i zimą 2019/2020 nosimy zupełnie inne fryzury. Zobaczcie, jakie fryzury jesienią i zimą 2019/2020 będą najmodniejsze!

Fryzury na jesień i zimę
fot. Shutterstock

Latem najczęściej stawiamy na jaśniejsze refleksy i naturalne fryzury. Ciepłe miesiące to doskonała okazja do tego, żeby zrezygnować z mocnych upięć na rzecz rozpuszczonych włosów i naturalnych fal.

A jakie fryzury nosimy jesienią i zimą 2019/2020? Będziecie zaskoczeni, ale jednocześnie zadowoleni, gdyż jest w czym wybierać.

Redakcja poleca

Trendy fryzury jesień zima 2019/2020

Wiemy już, jakie fryzury będą królowały jesienią i zimą 2019/2020. Wśród najnowszych trendów coś dla siebie znajdą zarówno miłośniczki krótkich włosów, jak i tych długich. Zobaczcie, które trendy będą "najmocniejsze" w tym sezonie!

1. Loki i fale

W tym sezonie wracamy do fryzur z poprzednich dekad! Znów będą modne gęste loki. Im więcej i drobniej, tym lepiej! Fryzura o dużej objętości z pewnością na niejednej osobie zrobi ogromne wrażenie!

2. Warkocze

Jeżeli jesteś posiadaczką chociaż średniej długości włosów, ten punkt jest dla ciebie. Jesienią i zimą 2019/2020 wracamy do wygodnego upięcia, jakim jest warkocz. Może być klasyczny, ale obroni się również dobierany.

3. Wet hair look

To jedna z najbardziej efektownych fryzur, jakie przyjdzie nam nosić! "Wet hair look" to nic innego, jak gładko zaczesane i utrwalone żelem włosy! Taka fryzura się nie psuje, a w dodatku szybko się ją robi!

4. Rude odcienie

Rudy kolor włosów to najmodniejsza koloryzacja sezonu! A jeżeli nie chcesz poddawać się aż tak diametralnej zmianie, postaw na rude pasemka lub brązowy kolor, ale o odcieniu wpadającym w rudość.

5. Opaski i duże spinki

To jeden z mocniejszych trendów, który pojawił się już kilka miesięcy temu. Ma się dobrze i nie wygląda na to, żeby miał szybko przeminąć! Fryzura z udziałem opaski - najlepiej szerokiej, w stylu Blair Waldorf z serialu "Plotkara" - lub zrobiona przy użyciu dużej spinki to absolutny must have!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.