Obserwuj w Google News

Ten dodatek to hit 2021 roku. Powinnaś go mieć w swojej szafie

1 min. czytania
02.01.2021 20:00
Zareaguj Reakcja

2021 rok przyniesie mam bardzo wiele ciekawych elementów garderoby, które urozmaicą nawet najprostszą stylizację. Sprawdźcie, gdzie znaleźć te najmodniejsze. Okazuje się, że większość kupicie w popularnych sieciówkach.

modny dodatek na 2021 rok
fot. Shutterstock

W nowym sezonie powinniśmy zaopatrzyć się w małą torebkę, ponieważ to właśnie ona jest hitem 2021 roku. Poręczna i zgrabna, do tego dostępna w wielu sieciówkach. Postanowiłyśmy przejrzeć ofertę znanych marek i zaprezentować wam modele, które najbardziej wpadły nam w oko.

Redakcja poleca

Trendy na 2021 rok: mała torebka na nowy sezon

W nowym sezonie stawiamy na małe, wręcz mikro-torebki. Te miniaturowe modele modne już były w 2020 roku. Jednak teraz wracają ze zdwojoną siłą. Pojawiły się one na pokazach u Jacquemus czy Fendi. Teraz można je kupić w każdej znanej sieciówce. To prawdziwy hit, który kosztuje grosze, dlatego każdy może sobie na niego pozwolić.

Przeglądając ofertę sklepów, natrafiłyśmy na biżuteryjne modele, które pięknie uzupełnią każdą stylizację. W H&M, Zarze lub Stradivariusie - to właśnie tam należy szukać tych modnych dodatków.

fot. materiały hm.pl
fot. materiały hm.pl
fot. materiały hm.pl
fot. materiały zara.pl
fot. materiały zara.pl

Podoba wam się ten produkt?

Zobacz także: Ten płaszcz z Zary jest hitem zimy 2020/2021. Kupisz go w przystępnej cenie

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś