Obserwuj w Google News

Kendall Jenner w marynarce projektu Sary Boruc. Ogromny sukces polskiej gwiazdy

2 min. czytania
07.01.2021 13:34
Zareaguj Reakcja

Światowej sławy modelka zamieściła kilka dni temu w sieci zdjęcie, na której pozuje w oryginalnej marynarce. Okazuje się, że produkt idealnie wpisujący się w trendy to projekt marki The Mannei, którą założyła Sara Boruc!

Kendall Jenner
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Projekty polskich artystów cieszą się zainteresowaniem na całym świecie. Ubrania z polską metką nosi m.in. Hailey Bieber - modelka szczególnie upodobała sobie rzeczy The Odder Side. Z kolei Adriana Lima i Katie Holmes już nie raz pokazywały się w elementach ze sklepu Magdy Butrym.

Do grona gwiazd, które lubią naszych rodzimych twórców, dołączyła właśnie... Kendall Jenner! Siostra Kim Kardashian, a także bardzo znana modelka pokazała się ostatnio w oryginalnej marynarce, którą stworzyła marka The Mannei. Jej założycielką jest Sara Boruc!

Redakcja poleca

Trendy 2021: Kendall Jenner w marynarce Sary Boruc

Kendall Jenner to jedna z ikon stylu, na której wzorują się tysiące kobiet na całym świecie. Modelka doskonale wie, jak podkreślić atuty swojej szczupłej sylwetki i orientuje się w trendach modowych. Jej stroje regularnie możemy oglądać m.in. na jej profilach w mediach społecznościowych.

Na jednym z ostatnich zdjęć, jakie gwiazda wrzuciła do sieci, największą uwagę przyciąga jej oryginalna marynarka. Kendall postawiła bowiem na ciemne rurki, długie wiązane kozaki i skórzaną marynarkę z odcięciem w talii. Wyposażona ona została w wydatne ramiona i obszerne kieszenie na dole. Wygląda tak, jakby mogła też pełnić funkcję okrycia wierzchniego.

Produkt ten idealnie wpisuje się w modę na skórzane elementy - zdominowała ona rynek w 2020 roku i nieprędko przestanie królować. W dodatku wyszedł spod igły polskiej marki! Otóż okazuje się, że za stworzeniem oryginalnego ubrania stoi Sara Boruc-Mannei!

Strona internetowa firmy The Mannei dopiero się tworzy, więc marynarki jeszcze nie można nabyć tą drogą. Redaktorzy Avanti24.pl dotarli jednak do informacji, że jej koszt to 7900 zł. Jak wam się podoba taki model?

Te ubrania powinnaś kupić, jeśli chcesz wyglądać modnie w 2021 roku. Wpisują się w najgorętsze trendy!

Te ubrania i dodatki powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety. Odkrywamy trendy na 2021 rok