Obserwuj w Google News

Irina Shayk w płaszczu projektu Sary Boruc. Kolejny sukces polskiej marki

2 min. czytania
25.01.2021 13:32
Zareaguj Reakcja

Popularna modelka została przyłapana na spacerze w Nowym Jorku. Miała na sobie oryginalny strój, w którym największą uwagę przyciągał jej płaszcz. Okazuje się, że to projekt polskiej marki The Mannei, za którą stoi Sara Boruc!

Irina Shayk
fot. Rex Features/East News

Nie jest żadną tajemnicą, że polskie projekty cieszą się zainteresowaniem także wśród zagranicznych gwiazd. Od lat ubrania The Odder Side nosi Rosie Huntington-Whiteley, a ostatnio dołączyła do niej też Hailey Bieber. Adriana Lima pokochała sukienki, które wyszły spod igły Magdy Butrym, a płaszcz tej artystki miała na sobie jakiś czas temu Katie Holmes.

Teraz do grona tych znanych osobistości dołączyła piękna Irina Shayk. Gwiazda na jeden z ostatnich spacerów po Nowym Jorku wybrała rzucającą się w oczy stylizację, w której główną rolę grał płaszcz ocieplany kożuchem. Okazuje się, że produkt ten pochodzi z kolekcji The Mannei - firmy Sary Boruc.

Redakcja poleca

Trendy 2021: Irina Shayk w płaszczu polskiej marki

Wygląda na to, że Sara Boruc może dopisać kolejny sukces do swojej listy. Gwiazda, która prywatnie jest żoną polskiego bramkarza Artura Boruca, jakiś czas temu założyła własną firmę odzieżową. Niedawno pisałyśmy o tym, że Kendall Jenner chodzi w marynarce projektu The Mannei.

Teraz do fanów ubrań, które tworzy Sara, dołączyła Irina Shayk. Rosyjska piękność, mająca na koncie liczne kampanie dla wielu znanych domów mody, pokazała się w płaszczu Boruc w Nowym Jorku.

35-latka wybrała się na spacer w kanarkowym zestawie marki Marl, do którego dobrała pasującą kolorystycznie torebkę. Stylizację uzupełniły buty na grubej podeszwie i długi skórzany płaszcz z kożuchem. To okrycie wierzchnie pochodzi z kolekcji ubrań The Mannei i kosztuje 3,8 tys. dolarów (ok. 14 tys. zł).

Trzeba przyznać, że modelka wygląda w takim połączeniu bardzo stylowo, a płaszcz wygląda na ciepły i jednocześnie na tyle uniwersalny, że można go połączyć ze wszystkim. Jak wam się podoba?

Marilyn Monroe, a może Audrey Hepburn? Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, którą ikoną mody jesteś!

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś