Obserwuj w Google News

Oto najmodniejszy kolor paznokci na wiosnę i lato 2020! Wygląda bajkowo

1 min. czytania
04.05.2020 13:48
Zareaguj Reakcja

Wygląda na to, że pastelowe kolory znów wracają do łask. Jeden z takich odcieni będzie królował wiosną i latem 2020. Musimy przyznać, że nam bardzo przypadł do gustu!

Manicure
fot. Shutterstock

Jeszcze do niedawna modne były paznokcie w geometryczne wzory albo takie, które wyglądem przypominały kwarc. Teraz jednak do łask wracają niby proste, a jednocześnie niezwykle oryginalne kolory.

Jakie paznokcie będą królowały wiosną i latem 2020? Ten odcień na pewno was zachwyci!

Redakcja poleca

Trendy 2020: jasnofioletowy manicure

Wiosną i latem 2020 stawiamy na minimalizm, ale w nowoczesnym wydaniu. Dlatego znów będziemy malować paznokcie na jednolity kolor. Jeszcze do niedawna modne były kropeczki, wzory i ciekawe faktury. Teraz jednak wystarczy jednolity odcień. Jednak ten konkretny odcień!

Ciepłe miesiące 2020 roku upłyną nam bowiem pod znakiem manicure w kolorze jasnofioletowym! To tak naprawdę lekka wariacja na temat naturalnych paznokci w kolorach cielistym bądź jasnoróżowym. Manicure, jaki nosimy wiosną i latem 2020 powinien być w odcieniu tak jasnego fioletu, że z daleka może wyglądać nawet jak jasnoróżowa, naturalna płytka.

Instagram już oszalał na punkcie tego manicure, a to dlatego, że nada się on na wiele okazji, urozmaici każdą stylizację, a jednocześnie nie jest zbyt ostentacyjny.

Jak wam się podoba? Oto garść inspiracji.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!