Obserwuj w Google News

Oto najmodniejszy makijaż tego lata! Zrobisz go w 5 minut!

2 min. czytania
18.05.2018 14:34
Zareaguj Reakcja

W tym roku w lecie króluje oryginalny makijaż. I choć wydaje się pracochłonny, w rzeczywistości można wykonać go w 5 minut z prostych kosmetyków!

Uśmiechnięta dziewczyna w czarnym kapeluszu i czerwonymi ustami robi sobie selfie
fot. Shutterstock.com

Wakacje sprzyjają szaleństwom zarówno wyjazdowym, jak i makijażowym. Kolorowe ubrania i kosmetyki to nieodłączny element lata. W tym roku najmodniejszy makijaż będzie bardzo zjawiskowy, ale niewymagający. Zrobicie go w zaledwie 5 minut!

Zobacz także: Koniec z wiankami! Tego lata będziemy się czesać w ten sposób

Festiwale muzyczne przynoszą nam inspiracje na stylizacje letnie, ponieważ są bardzo kolorowe i rzucają się w oczy. Prawdziwym królem makijażu tego lata będą zatem ozdobne diamenty i błysk, czyli przede wszystkim brokat. Właśnie taki wizaż królował tego roku na Coachelli i będzie podstawą na naszych polskich festiwalach, które nadchodzą wielkimi krokami.

Jak wykonać najmodniejszy makijaż lata?

Choć wydawać się może, że ten makijaż jest skomplikowany, w rzeczywistości zajmuje zaledwie chwilę. Wystarczy przypudrować lekko twarz i nałożyć bronzer na policzki. Obowiązkowy w tym makijażu jest rozświetlacz. Nakładamy go na kości policzkowe i odrobinę na czoło oraz nos. Na powieki nakładamy błyszczący cień. Na czoło lub pod oczy przyklejamy kamienie, które dostać możecie obecnie m.in. w Rossmannie. Pamiętajcie tylko, żeby z nimi nie przesadzić, bo będziecie wyglądać jak pisanka wielkanocna.

Tego typu makijaż podczas tegorocznej Coachelli miała Maffashion, na której możecie się wzorować. Zobaczcie same!

Zobacz także: Ten kolor włosów będzie hitem lata 2018! Kobiety już oszalały na jego punkcie

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie okulary przeciwsłoneczne będą najmodniejsze w tym roku:

Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne 2018

Autor: Katarzyna Leszczyńska