Obserwuj w Google News

Zakładają majtki od bikini zamiast topu. Nowy trend pdbija TikToka

2 min. czytania
21.06.2021 12:21
Zareaguj Reakcja

Myślisz, że już żaden trend z TikToka cię nie zaskoczy? Jeśli tak, to najprawdopodobniej jesteś w błędzie. Niedawno użytkowniczki popularnej platformy wymyśliły nowe wyzwanie, w którym zamiast topu zakładają... majtki od bikini. Efekt robi wrażenie.

dziewczyny w bikini
fot. Shutterstock

TikTok stał się źródłem wiedzy na temat najnowszych trendów urodowych i modowych. Znane influencerki prześcigają się w wymyślaniu coraz bardziej zaskakujących rozwiązań, którymi zachwycają się internautki. Ostatnio największą popularnością cieszy się trik z majtkami od bikini w roli głównej. To trzeba zobaczyć.

Redakcja poleca

Trend z TikToka: dziewczyny zakładają majtki od bikini zamiast topu

Nie możesz znaleźć swojego ulubionego krótkiego topu? Nawet na takie problemy znane influencerki mają gotowe rozwiązanie. Jedna z nich ostatnio pochwaliła się swoim odkryciem. Zamiast topu użyła majtek od bikini. Gdy tylko zademonstrowała swoją pomysłową sztuczkę, natychmiast zaczęły naśladować ją inne użytkowniczki TikToka. Już po kilku tygodniach ten trik opanował sieć i stał się hitem lata 2021.

Wykonanie tego zadania jest bardzo proste. Weź do ręki majtki, przełóż je przez głowę i ramię. Następnie część materiału, którą zwykle nosisz na pupie, umieść na lewej piersi. Później weź drugie majtki i powtórz tę samą czynność, ale tym razem zakryj drugą pierś.

Zobacz także:  Ten sposób na pielęgnację włosów stosowały nasze babcie. Doda twojej fryzurze blasku

Nowy trend na TikToku

Nagrania z hashtagiem #swimsuitchallenge wyświetlono do tej pory prawie 11 milionów razy. To kolejny rekord na TikToku. Jeżeli chcecie wziąć udział w tej zabawie, zobaczcie, jak uzyskać najlepszy efekt. Poniżej zamieszczamy krótkie video z instruktażem.

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia. 

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

źródło: zeberka.pl