Obserwuj w Google News

Ta torebka jest hitem na Instagramie. Musisz ją mieć!

1 min. czytania
05.08.2019 12:31
Zareaguj Reakcja

Były już torebki okrągłe, w kształcie trapezu i kubełka. Zobaczcie, jaki model torby w tym sezonie podbija Instagram!

Torebka okrągła
fot. Shutterstock

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że jeden model torebki podbija serca miłośniczek mody. Mowa o kubełku, który królował na wybiegu, a następnie na sklepowych półkach i na Instagramie.

Wygląda na to, że kubełek ma teraz silną konkurencję. Otóż pod względem popularności przebiła go... torebka w kształcie księżyca!

Redakcja poleca

Torebka księżyc hitem na Instagramie

W tym sezonie prawdziwa "it-bag" to projekt znanej marki STAUD. Firma znana jest z oryginalnych torebek, które kochają kobiety na całym świecie. Wcześniej STAUD proponował swoimi klientkom kubełek obleczony siateczką. Tym razem marka stawia na torebkę w kształcie księżyca.

STAUD istnieje od 2015 roku, ale w ciągu 4 lat zapisał się wśród marek dyktujących trendy. Firma proponuje kobietom akcesoria, które są jednocześnie oryginalne, modne i ponadczasowe. STAUS miksuje retro, elegancję i nowoczesność.

W tym sezonie firma proponuje klientom torebkę tzw. MOON BAG. To odpowiedź na bijącą rekordy popularności BUCKET BAG, którą marka proponowała kobietom wcześniej.

MOON BAG dostępna jest w różnych rozmiarach i kolorach. Kosztuje 395 dolarów (ok. 1500 zł).

Jak wam się podoba?

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.   

Spodnie dzwony wracają! Poznaj najmodniejsze modele spodni i dżinsów o tym kroju