Obserwuj w Google News

Ulubiony kosmetyk Lewandowskiej odmłodzi skórę w 10 minut. Kobiety go uwielbiają

2 min. czytania
27.11.2020 11:38
Zareaguj Reakcja

Stosowanie peelingów to podstawa w pielęgnacji skóry. Dzięki nim pozbywamy się martwego naskórka, oczyszczamy cerę, przywracamy jej gładkość i blask. Poznajcie ulubiony peeling Anny Lewandowskiej.

Anna Lewandowska
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER

Anna Lewandowska stała się dla milionów Polek przykładem do naśladowania nie tylko w kwestii diety i treningów, ale też w temacie pielęgnacji skóry. Od kiedy wprowadziła na rynek własne produkty, stara się dzielić z fankami swoją wiedzą i opowiada o efektach, jakie dają produkty jej marki.

Okazuje się, że ulubionym kosmetykiem żony Roberta Lewandowskiego jest peeling, który odmładza skórę w zaledwie 10 minut. Podpowiadamy, jak go stosować, aby zapewnić cerze najlepsze rezultaty.

Redakcja poleca

Ulubiony kosmetyk Anny Lewandowskiej - peeling Phlov

Złuszczanie martwego naskórka to jeden z najważniejszych kroków w pielęgnacji skóry, dlatego peeling to kosmetyk, który każda z nas powinna mieć i regularnie stosować. Do wyboru mamy wiele propozycji, ale Polki ostatnio szczególnie polubiły produkt marki Phlov. To z pewnością zasługa jej właścicielki, Anny Lewandowskiej, która regularnie stosuje ten produkt i może pochwalić się piękną cerą.

Peeling Phlov poza tym, że usuwa martwy naskórek, zmiękcza skórę, zwiększa jej elastyczność, przyspiesza procesy odnowy komórkowej i przede wszystkim odmładza. Jak czytamy na opakowaniu, już po 10 minutach od zastosowania tego produktu zobaczymy efekty. Jeszcze niedawno peeling kosztował 79 zł, a teraz kupimy go za 59,25 zł.

Aby uzyskać wymarzone rezultaty, należy wmasować peeling w oczyszczoną skórę twarzy i po 10 minutach zmyć pozostałości ciepłą wodą. Na koniec wystarczy zastosować krem nawilżający. Zabieg stosuj 2 razy w tygodniu.

fotografia: phlov.com

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia. 

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia