Obserwuj w Google News

Białe paznokcie podbijają TikToka. Kobiety malują je na ten kolor z jednego powodu

2 min. czytania
24.08.2021 11:35
Zareaguj Reakcja

TikToka od pewnego czasu podbija paznokciowy trend. Użytkowniczki aplikacji robią sobie biały manicure, ale... nie bez powodu.

Tiktokerki malują paznokcie na biało. Mają ku temu ważny powód
fot. Shutterstock

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że TikTokerki masowo malują paznokcie na niebiesko. W tym wyzwaniu chodziło o pokazanie całemu światu, że... jest się w związku. Teraz przyszedł czas na zupełnie nowy trend, jakim jest malowanie paznokci na biało. Wiele tiktokerek pokazuje swój manicure o tak jasnym odcieniu. Okazuje się, że również nie robią tego bez powodu. W zasadzie jest to swoista odpowiedź właśnie na wyzwanie Light Blue Nails. Sami zobaczcie, o co chodzi w tej tiktokowej zabawie.

Zobacz także:  Jak idealnie pomalować paznokcie bez brudzenia skórek? Wypróbuj ten prosty trik

Tiktokerki malują paznokcie na biało

Białe paznokcie od kilku sezonów są w trendach. Okazuje się, że dużą popularnością cieszą się również na TikToku.

Redakcja poleca

Ostatnio aplikację opanowały filmiki, na których kobiety prezentują swoje białe paznokcie. Tego typu manicure pięknie podkreśla opaleniznę, pasuje do płytek o różnej długości, ale też ma wyjątkowe znaczenie.

Podobnie jak w przypadku Blue Light Nails, również teraz tiktokerki mają ważny powód, dla którego malują swoje paznokcie na biało. 

White nails = single, blue nails = taken - możemy przeczytać w tych filmikach. 

Sami zobaczcie, o co dokładnie chodzi. 

Zobacz także:  Jak zrobić idealną kreskę na powiece? Potrzebujesz jednego produktu

Dlaczego tiktokerki malują paznokcie na biało?

Tiktokerki, które prezentują światu swoje białe paznokcie, komunikują jednocześnie, że są singielkami. W przeciwieństwie do kobiet o błękitnym manicure, które deklarują, że są w związku. 

Nic więc dziwnego, że również to wyzwanie stało się hitem na TikToku. Co ciekawe, korzystają z niego także mężczyźni, którzy poszukują idealnej partnerki. W końcu mogliśmy się już przekonać, że TikTok może pełnić też funkcję aplikacji randkowej. 

Zobacz także:  Skomentowała przystojniakowi post na TikToku, a on przeleciał do niej 1000 km. Dziś są parą

Źródło: popbuzz.com/TikTok