Obserwuj w Google News

Tiktokerka pokazuje, jak łatwo złożyć kurtkę jeansową. Zajmie ci to chwilę

2 min. czytania
04.03.2022 15:08
Zareaguj Reakcja

Chętnie sięgasz po triki z TikToka? Poznaj ten łatwy sposób na złożenie kurtki jeansowej. Od tej pory będziesz to robić błyskawicznie.

Kurtka jeansowa
fot. Shutterstock

Kurtka jeansowa to element garderoby, który niemal każdy ma swojej szafie. Jest niezwykle uniwersalna i doskonale nadaje się do tworzenia ciekawych, modowych stylizacji na różne okazje. Jeżeli chętnie korzystasz z porad dotyczących organizacji swojej garderoby, z pewnością przyda ci się ten trik z TikToka na szybkie złożenie kurtki jeansowej. Od tej pory będzie to znacznie łatwiejsze.

Redakcja poleca

Triki z TikToka: jak szybko złożyć kurtkę jeansową?

Jedni trzymają swoją kurtkę jeansową w szafie na wieszaku, inni starają się znaleźć dla niej dogodne miejsce na półce w garderobie. W tym drugim przypadku warto obejrzeć film tiktokerki, która pokazuje, jak szybko złożyć taką kurtkę, aby zaoszczędzić trochę miejsca w szafie.

Na początek użytkowniczka TikToka chwyta dolną część kurtki i wywija ją ze wszystkich stron. Następnie przykłada jej rękawy do środka w taki sposób, aby jeden nachodził na drugi. Lekko zawija wystające mankiety i składa kurtkę trzykrotnie w kształt prostokąta. Na koniec chowa część ubrania w powstałej kieszonce. Zobaczcie, jak to zrobić krok po kroku.

Zobacz także:  Jak szybko złożyć skarpetki, aby zaoszczędzić trochę miejsca w komodzie? Oto łatwy sposób

Domowe porady: jak dbać o kurtkę jeansową?

Kurtka jeansowa może nam posłużyć przez lata pod warunkiem, że będziemy o nią odpowiednio dbać. Takie ubranie najlepiej prać w temperaturze, która nie przekracza 30 stopni Celsjusza, dzięki czemu nie straci szybko koloru. Dobrym pomysłem będzie również pranie ręczne. Nie należy jednak używać do tego silnych detergentów, które mogłyby źle wpłynąć na tkaninę.

Najlepiej suszyć ją na świeżym powietrzu rozłożoną na wieszaku. Pamiętaj jednak, aby przed tym przewrócić ją na druga stronę. Silne promienie słoneczne mogą bowiem spowodować szybkie wyblaknięcie materiału.

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET