Obserwuj w Google News

Ulubiony tusz do rzęs Mariny Łuczenko-Szczęsnej! Kosztuje 12 zł

1 min. czytania
24.09.2019 13:34
Zareaguj Reakcja

Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła, jaki jest jej ulubiony tusz do rzęs. Zobaczcie!

Marina Łuczenko-Szczęsna
fot. instagram.com/marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna to nie tylko zdolna wokalistka, ale też wyrocznia mody i inspiracja dla wielu tysięcy Polek. Gwiazda uwielbia nowinki modowe, ale też interesuje się makijażem. Na oficjalne wyjścia, a nawet duże gale maluje się sama! Wiemy też, jakich kosmetyków używa!

Redakcja poleca

Ten tusz do rzęs uwielbia Marina Łuczenko-Szczęsna

Wydawać by się mogło, że Marina Łuczenko-Szczęsna korzysta tylko z drogich kosmetyków do makijażu. Gwiazda uwielbia projekty znanych domów mody - często możemy zobaczyć ją w ubraniach z najnowszych kolekcji tych drogich marek. Wokalistka nosi też drogie akcesoria, którymi urozmaica stylizacje.

Nie oznacza to jednak, że gwiazda stroni od rzeczy z sieciówek i tańszych kosmetyków. Niedawno Marina zaprezentowała na Instagramie tutorial, w którym zdradziła, jak wykonuje codzienny makijaż. Okazuje się, że jej ulubioną maskarą jest ta pochodząca od marki Wibo!

Dwustronny tusz do rzęs Wibo doskonale wydłuża rzęsy i je pogrubia. Dzięki temu osiągamy efekt "wow", a oko wydaje się większe i odpowiednio podkreślone.

W dodatku ulubiony tusz do rzęs Mariny kosztuje jedynie... 12 zł! Wypróbujecie?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.