Obserwuj w Google News

Chcesz pozbyć się zaskórników? Pomoże ci w tym prosty trik z TikToka

2 min. czytania
01.04.2021 10:57
Zareaguj Reakcja

Zaskórniki to zmora wielu z nas. Mimo że w drogeriach dostępne są różnego rodzaju produkty do usunięcia niedoskonałości, to niestety większość kosmetyków nie zapewnia nam spodziewanych efektów. Jeżeli próbowałaś już wszystkich sposobów i żaden nie był wystarczająco skuteczny, zastosuj prosty trik z TikToka.

oczyszczanie twarzy
fot. Shutterstock

Wągry pojawiające się na nosie wyglądają nieestetycznie i mogą być trudne do usunięcia. Aby się ich pozbyć, często korzystamy z usług kosmetyczki. Okazuje się jednak, że można rozprawić się z zaskórnikami za pomocą znacznie tańszej metody. Weźcie przykład z pewnej influencerki, która zademonstrowała swój ulubiony trik na TikToku.

Redakcja poleca

Trik z TikToka na usunięcie zaskórników

Zaskórniki to nic innego, jak czarne lub białe grudki. Występują w miejscach na skórze, gdzie nadmiernie wydziela się łój. Do tej pory próbowałyśmy usuwać je za pomocą peelingów, masek peel-off lub naklejek na nos. Niestety produkty tego typu mogą być niewystarczające. W takich przypadkach warto zastosować trik autorstwa greckiej influencerki, prowadzącej profil na TikToku o nazwie @mua.alle.

Dziewczyna w jednym ze swoich filmików zademonstrowała metodę na pozbycie się wągrów za pomocą nici dentystycznej. Wideo TikTokerki okazało się prawdziwym hitem. Sposób influencerki jest prosty i skuteczny. Dzięki niemu już po kilku sekundach możemy usunąć zaskórniki i cieszyć się idealnie oczyszczoną skórą na nosie. Podpowiadamy, jak wykonać ten zabieg.

Zobacz także: Olej kokosowy doskonale sprawdzi się w kuchni, ale ma też zbawienny wpływ na urodę. Jakie są jego właściwości?

Jak pozbyć się wągrów?

Do pozbycia się zaskórników potrzebna ci będzie tylko nić dentystyczna. Wystarczy, że zaczniesz przesuwać ją zdecydowanymi ruchami po skórze nosa. Rób to do momentu, aż niedoskonałości zostaną całkowicie usunięte. Efekt cię zachwyci. Poniżej zamieszczamy krótki instruktaż wideo.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia