Obserwuj w Google News

Ten podkład to prawdziwy hit na Instagramie. Jego krycie i cena zachwycają

2 min. czytania
23.02.2018 14:58
Zareaguj Reakcja

Na Instagramie pojawiło się wiele zdjęć, na których widać efekt działania podkładu. Jednak najbardziej atrakcyjna jest jego cena. 

Dermacol Make Up Cover
fot. Instagram/thecrystalline

Co jakiś czas w świecie makijażu pojawia się jakiś hitowy produkt, na punkcie którego szaleją miliony kobiet na całym świecie. Niedawno pisaliśmy o wyjątkowym korektorze Makeup Revolution, który od pewnego czasu jest już dostępny w Polsce. 

Zobacz także: W tym tuszu zakochały się influencerki z całego świata. Znacząco wydłuża rzęsy

Na rynku pojawił się także wyjątkowy podkład Dermacol Make Up Cover, w którym zakochały się makijażystki i influencerki z całego świata. Zachwyca nie tylko ceną, ponieważ można go dostać już za 30 złotych, ale także stopniem krycia. Według testerek można nim zakryć nawet ciemny tatuaż. O jego zastosowaniu na swoim profilu na Youtube.pl opowiedziała blogerka urodowa Sylwia Sajchty

Dermacol Make Up Cover - zapewnienia producenta

Jak podkreśla producent, podkład został stworzony przy współpracy dermatologów i makijażystów chcących stworzyć produkt o maksymalnym kryciu i niezapychający porów. Wygląda na to, że podkład sprawdza się nie tylko na szczególne okazje, ale także na co dzień.

Dobrze zastosowany potrafi zamaskować trądzik, sińce pod oczami, pęknięte naczynka czy tatuaże. Podkład chroni także przed promieniami słonecznymi i można go dostać w wielu popularnych odcieniach. Producenci zapewniają, że nie zawiera konserwantów i był testowany dermatologicznie. 

Test Dermacol Make Up Cover

Na podstawie testu Sylwii Sajchty można zauważyć kilka bardzo pozytywnych aspektów podkładu. Po pierwsze jego krycie jest zdecydowanie ekstremalne, po drugie, można łączyć go z innymi kosmetykami, mieszać z bardziej płynnym podkładem, wzmacniając jego krycie. Dermacol nie uwydatnia rozszerzonych porów ani suchych obszarów na skórze. Podkład świeci się jednak w strefie T, przez co należy ją mocniej zmatowić pudrem. 

Zainteresowane? ;)

Zobacz także:  Jak poprawnie nakładać kosmetyki, aby wzmocnić ich działanie