Obserwuj w Google News

Ten mężczyzna chce wyglądać jak Britney Spears. Na operacje plastyczne wydał ponad pół miliona zł

2 min. czytania
04.11.2022 09:26
Zareaguj Reakcja

Bryan Ray od ponad 20 lat ma obsesję na punkcie Britney Spears. Mężczyzna postanowił więc jak najbardziej upodobnić się do swojej idolki. W tym celu przeszedł ok. 100 zabiegów, na które łącznie wydał 120 tys. dolarów, czyli niemal 600 tys. zł. Efekt? Oceńcie sami.

Ten mężczyzna chce wyglądać jak Britney Spears. Na operacje plastyczne wydał ponad pół miliona zł
fot. Instagram.com/beeray416

Britney Spears to jedna z najpopularniejszych piosenkarek - na swoim koncie ma dziesiątki przebojów. W końcu nie bez powodu została okrzyknięta "księżniczką popu". Gwiazda nie miała łatwego życia, ale mimo to - albo właśnie dlatego - stała się inspiracją dla ludzi na całym świecie. Tysiące osób próbują naśladować jej styl. Część idzie nawet o krok dalej i poddaje się różnym zabiegom, aby jak najbardziej upodobnić się do swojej idolki. I mowa tu nie tylko o kobietach, ale także mężczyznach. Jednym z nich jest Bryan Ray. Amerykanin wydał fortunę, by stać się sobowtórem Britney Spears.

Redakcja poleca

Wydał fortunę, żeby upodobnić się do Britney Spears

Historię tego mężczyzny przytoczył portal nypost.com. Pochodzący z Los Angeles Bryan Ray ma obsesję na punkcie Britney Spears od ponad dwóch dekad. Już jako nastolatek wiedział, że chce zrobić wszystko, aby upodobnić się do księżniczki popu. W wieku 17 lat poddał się pierwszemu zabiegowi. Wówczas zrobił sobie licówki na zębach. 

Robię to, odkąd skończyłem 17 lat i nie zamierzam przestać. Jestem nieustannym dziełem sztuki - powiedział mężczyzna.

Dziś Bryan Ray ma 35 lat, a na swoim koncie ok. 100 zabiegów kosmetycznych. Dwukrotnie zrobił plastykę nosa, implanty policzków, powiększył usta i przeszedł lifting powiek. Ponadto co 6 miesięcy mężczyzna wstrzykuje sobie botoks i wypełniacze, a co 8 tygodni depiluje całą twarz i ciało. Do tej pory na operacje wydał 120 tys. dolarów, a więc niemal 600 tys. zł. 

Zobacz także:  Tiktokerka ma 72 lata, a wszyscy twierdzą, że wygląda na 50. Zdradziła, jak to robi

Ten mężczyzna chce wyglądać jak Britney Spears

Bryan Ray mówi, że jest zachwycony tym, jak wygląda. Jednocześnie dodaje, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nigdy nie będzie sobowtórem Britney Spears. Twierdzi, że chce ją po prostu jak najbardziej przypominać.

Czy jestem doskonały? Nie, absolutnie nie. Ale kiedy patrzę na siebie w lustrze, jestem bardzo szczęśliwy - wyjawił 35-latek.

Mężczyzna za sprawą swojego wyglądu stał się niezwykle popularny - jego profil na Instagramie obserwuje ponad 104 tys. osób. Sława przysporzyła mu jednak nie tylko fanów, ale też hejterów. Ray mówi, że sporo osób zwyczajnie nie rozumie jego obsesji na punkcie wokalistki. Amerykanin stara się tym nie przejmować.

A wy co o tym sądzicie? Mężczyzna rzeczywiście przypomina księżniczkę popu?

Zobacz także:  Mama i córka podbijają TikToka. 46-latka wygląda młodziej niż jej 22-letnie dziecko

Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/nypost.com