Obserwuj w Google News

Ten kombinezon na wesele to hit. Kosztuje mniej niż 100 złotych

2 min. czytania
28.07.2023 15:18
Zareaguj Reakcja

Sezon ślubno-weselny trwa w najlepsze. Dla pań zapraszanych na ceremonie zawarcia małżeństwa i następujące po nich przyjęcia oznacza to intensywne poszukiwania odpowiednich kreacji. W popularnym sklepie sieciowym pojawił się kombinezon na wesele, którego cena może kusić.

Ten kombinezon na wesele jest dostępny w Reserved.
fot. Vytautas Kielaitis/Shutterstock

Jakiś czas temu pisaliśmy, po jakie kreacje najlepiej sięgać, by nie popełnić modowego faux pas na przyjęciu weselnym. Wiele zależy oczywiście od okoliczności czy określonego przez parę młodą dress code’u (jeśli narzeczeni się na takowy decydują). Przyjęło się natomiast, że na śluby zakładamy eleganckie fasony oraz unikamy bieli i czerni. 

W Reserved pojawił się kombinezon na wesele, który spełnia wszystkie te kryteria. Kosztuje mniej niż 100 złotych, a w dodatku jego kolor należy do jednego z najmodniejszych w tym sezonie.

Redakcja poleca

Kombinezon na wesele z Reserved. Cena zaskakuje

Szał na wszechobecny róż trwa - z pewnością przyczynił się do tego kinowy hit „Barbie” oraz związany z nim trend barbiecore. Panie (i nie tylko) sięgają zatem zarówno po bardziej stonowane, jak i odważniejsze wariacje na temat tego koloru.

Dostępny w Reserved kombinezon na wesele o numerze referencyjnym 1209I-42X stawia na drugą opcję. Produkt jest intensywnie różowy i w związku z tym wygląda dobrze na wielu różnych karnacjach. Kreacja odsłania ramiona za pomocą skrzyżowanego dekoltu. Posiada również ozdobne rozcięcie na plecach, wiązanie w pasie oraz długie, luźne nogawki. Kombinezon idealnie nadaje się dla osób o długich ramionach i nogach - sprawia, że sylwetka wygląda jeszcze bardziej strzeliście. Świetnie odnajdą się w nim także panie o figurze gruszki - wiązanie pięknie podkreśli ich talię. Skala rozmiarowa zaczyna się od XS, a kończy na XL.

Kombinezon na wesele
fot. reserved.com

Zachęca również cena. Produkt posiada obecnie promocyjną cenę - 89,99 złotych. Jego cena regularna wynosi zazwyczaj 259,99 złotych; obniżka jest zatem całkiem spora.

Zobacz także: Grażyna Torbicka w wyjątkowej kurtce. Wprowadzi nowy trend?

Kombinezon na wesele - jak go stylizować?

Zdecydowanie najpopularniejszym wśród pań rozwiązaniem na takie okoliczności są sukienki. Coraz więcej kobiet sięga jednak po kombinezony, które nie tylko są niezwykle wygodne, ale pozwalają na elegancki wygląd kobietom, które nie lubią spódnic ani sukienek. Czym uzupełnić taką stylizację?

Z pewnością warto sięgnąć po dodatki, które nie przytłoczą stylizacji. Jeśli kombinezon na wesele posiada ekstrawaganckie elementy (jak w tym przypadku) - należy postawić na subtelność: dyskretną torebkę, dopasowane kolorystycznie lub neutralne obuwie i delikatną biżuterię.

Czego nie zakładać na wesele?
5 Zobacz galerię
fot. Dmytro Sheremeta/Shutterstock

RadioZET.pl