Obserwuj w Google News

To najmodniejsze kolory 2023 roku. Nie może zabraknąć ich w twojej szafie

2 min. czytania
20.01.2023 16:05
Zareaguj Reakcja

Nachodzące miesiące w modzie zapowiadają się niezwykle energetyzująco. Jakie kolory będą królować w tym sezonie na wybiegach i ulicach?

Szafa
fot. Shutterstock

Trendy w modzie zmieniają się bardzo szybko i czasami trudno na nimi nadążyć. Tak jest m.in. z kolorami w naszej garderobie. Ten rok zapowiada się obiecująco dla wszystkich miłośników intensywnych barw. Ostatnio pisaliśmy o trendach w makijażu. Wśród nich pojawił się m.in. dopamine make-up, który wyróżnia się paletą różnych odważnych odcieni. Podobnie jest z ubraniami. Warto więc na chwilę odłożyć w kąt klasyczne czarne płaszcze czy kurtki i dać się ponieść kolorowemu szaleństwu. Te barwy na pewno wyróżnią cię z tłumu.

Redakcja poleca

Odśwież swoją garderobę

Styczeń to dobry czas na to, aby dokonać przeglądu swojej szafy. Jak podkreśla portal Wirtualna Polska Kobieta, w tym sezonie warto zrobić w niej miejsce dla ubrań w wyrazistych kolorach. Nawet jeśli dotychczas unikałaś takich połączeń, to mały powiew świeżości z pewnością nie zaszkodzi twoim stylizacjom.

Zadbaj o to, aby w twojej garderobie znalazły się ubrania czy dodatki w pomarańczowym kolorze. Do łask znów wracają czerwień oraz energetyzujący żółty. Równie modne będą zarówno różne odcienie błękitu i kobaltu, jak i zieleń matcha. Jeżeli nie chcesz dokonać totalnej rewolucji w swojej szafie, postaw na niewielkie akcenty. Apaszka czy torebka w takim kolorze z pewnością ożywią każdy outfit.

Zobacz także:   Uważaj na ten element garderoby. Trzeba wiedzieć, jak go nosić

Jak nosić kolorowe ubrania?

Nie bój się eksperymentować z kolorami w swojej garderobie. Może się okazać, że połączenia, których zazwyczaj nie nosiłaś, doskonale do ciebie pasują. Poniżej znajdziesz kilka modowych inspiracji z mediów społecznościowych:

 
 
 

Zobacz także: Czym jest szafa kapsułowa? By ją stworzyć wystarczy 40 ubrań

RadioZet.pl/kobieta.wp.pl