Obserwuj w Google News

Taki trening jest szczególnie korzystny. Anna Lewandowska mówi wprost

2 min. czytania
15.06.2023 13:49
Zareaguj Reakcja

Lato sprzyja ćwiczeniom na świeżym powietrzu. Czy trening na zewnątrz przynosi więcej korzyści niż ten wykonany na siłowni lub w domowym zaciszu? Anna Lewandowska postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Trenerka gwiazd zwróciła uwagę na kilka ważnych kwestii.

Anna Lewandowska
fot. PAU BARRENA/AFP/East News

Anna Lewandowska od lat niezmiennie motywuje kobiety do regularnej aktywności fizycznej. Żona piłkarza jak nikt inny zna się na zdrowej diecie. Doskonale wie, jak należy ćwiczyć, by móc pochwalić się wysportowanym, smukłym ciałem. Influencerka regularnie organizuje obozy fitness. Jest także bizneswomen z prawdziwego zdarzenia. Prowadzi markę kosmetyczną oraz własny catering dietetyczny. Systematycznie wydaje także książki o tematyce lifestylowej oraz płyty DVD z ćwiczeniami. Zgrabne i umięśnione ciało Anny Lewandowskiej jest najlepszym dowodem na to, że jej rady i wskazówki są skuteczne.

Ćwiczysz na łonie natury? Anna Lewandowska bardzo to poleca

Żona Roberta Lewandowskiego często publikuje zdjęcia z treningów. Anna Lewandowska lubi ćwiczyć na świeżym powietrzu. Gdy temperatura na zewnątrz sprzyja aktywności fizycznej, wychodzi z domu i realizuje plan treningowy, jednocześnie łapiąc ciepłe promienie słońca. W najnowszym poście na Instagramie gwiazda zaznaczyła, że ćwiczenia na łonie natury szczególnie korzystnie wpływają na samopoczucie. Poleciała swoim fanom, by – gdy tylko mogą – opuszczali siłownie i korzystali z uroków letniej pogody.

Redakcja poleca
Czy wiecie, że ćwiczenia na świeżym powietrzy zwiększają funkcje poznawcze bardziej niż ćwiczenia w pomieszczeniach?  - – zapytała Anna Lewandowska na Instagramie.

– Według badań przeprowadzonych przez Katherinę Boere, opublikowanych w Scientific Reports, przewaga treningów outdoorowych nad tymi w domu polega na tym, że znacząco poprawiają one naszą koncentrację, pamięć, ogólną jakość życia, a także opóźniają proces starzenia – zaznaczyła ekspertka we wpisie. I dodała:

To badanie pokazało, że uczestnicy trenujący na zewnątrz osiągają dużo lepsze wyniki w zadaniach poznawczych niż ci, którzy trenowali wewnątrz.

Zobacz również:  Anna Lewandowska olśniła w Paryżu. Ten płaszcz to hit sezonu

Co na to internauci? „Przeniosłam matę na zewnątrz”

Pod postem Ani Lewandowskiej pojawiło się wiele komentarzy. Fani trenerki dziękowali jej za rady. Okazało się, że wiele osób – podobnie jak gwiazda – lubi ćwiczyć na zewnątrz i chętnie wybiera treningi outdoorowe.

Gdy zrobiło się ciepło, przeniosłam matę na zewnątrz i od 3 tygodni ćwiczę w ogrodzie lub na tarasie.
Dziękujemy za dobre rady. Obecnie lobię ćwiczyć na zewnątrz. Pogoda dopisuje!
Na zewnątrz w wakacje uwielbiam!

RadioZET.pl