Obserwuj w Google News

Taki strój założyła na siłownię. Usłyszała, że powinna się zakryć

2 min. czytania
10.01.2023 09:18
Zareaguj Reakcja

Pewna tiktokerka opowiedziała swoim obserwatorom o nieprzyjemnej sytuacji, jaka spotkała ją w jednym z klubów fitness. Podczas wykonywania ćwiczeń podeszła do niej nieznajoma kobieta i kazała jej się zakryć. Internauci są podzieleni.

Taki strój założyła na siłownię. Usłyszała, że powinna się zakryć
fot. tiktok.com/@janelleclarke

Janelle Clarke to popularna tiktokerka - jej konto w aplikacji obserwuje niemal 40 tys. osób. Influencerka na swoim profilu promuje zdrowy i aktywny tryb życia. Regularnie chodzi na siłownię, a swoje treningi często pokazuje w social mediach. Ostatnio podczas wizyty w fitness klubie spotkała ją jednak bardzo nieprzyjemna sytuacja. Clarke nie omieszkała podzielić się nią z obserwatorami.

Redakcja poleca

Taki strój założyła na siłownię. Usłyszała, że powinna się zakryć

Do tego nagrania dotarł portal dailystar.co.uk. Tiktokerka zdradziła w wideo, że w trakcie wykonywania ćwiczeń podeszła do niej pewna kobieta. Klientka klubu fitness powiedziała Janelle, że jej strój odsłania zbyt wiele i powinna się przebrać. Tego dnia tiktokerka miała na sobie legginsy z wysokim stanem oraz sportowy stanik na ramiączkach. 

Clarke postanowiła jednak nie przejmować się uwagą "Kariny z siłowni" - jak nazwała nieznajomą. Tiktokerka uważa, że ma prawo ćwiczyć w tym, w czym chce.

Zobacz także:  Nie chcieli jej w szkole przez ten strój. Swoim nagraniem podbiła TikToka

Do kobiety na siłowni, która powiedziała mi: "Powinnaś się zakryć" - napisała Clarke w opisie filmu.

Internauci są podzieleni

Nagranie tiktokerki błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane ponad 50 tys. razy. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wielu użytkowników aplikacji opowiedziało się po stronie Janelle. Spora część osób poleciła tiktokerce nie przejmować się opinią innych i nadal zakładać to, co chce. Niektórzy też zauważyli, że to nieznajoma ma problem, a nie influencerka.

Nie zabrakło jednak głosów krytyki. Część internautów napisała, że strój Clarke rzeczywiście odsłania zbyt wiele i może rozpraszać innych. Niektórzy dodali, że kobieta w tym ubraniu wygląda na zdesperowaną i widać, że chce zwrócić na siebie uwagę.

Jesteś słodka!
 
To było niegrzeczne z jej strony, że tak powiedziała.
 
To rozprasza. Chcesz się tak ubierać w domu, dobrze, ale w miejscach publicznych nie - brzmią komentarze.

A wy co o tym sądzicie? Czy legginsy i sportowy stanik to odpowiedni strój na siłownię?

Zobacz także:  Umieściła na metkach nietypowy przekaz. Klienci będą w szoku

modne ubrania i dodatki na 2021
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/dailystar.co.uk/tiktok