Obserwuj w Google News

Taki strój założyła do samolotu. Stewardesa nie chciała wpuścić jej na pokład

2 min. czytania
30.01.2023 09:11
Zareaguj Reakcja

Pewna tiktokerka opublikowała w sieci nagranie, w którym opowiedziała o sytuacji, jaka przydarzyła jej się przed wejściem do samolotu. Jak zdradziła, jedna z pracownic amerykańskiej linii lotniczej stwierdziła, że jej strój jest nieodpowiedni i kazała jej się zakryć. Internauci są podzieleni.

Taki strój założyła do samolotu. Stewardesa nie chciała wpuścić jej na pokład
fot. tiktok.com/@badbish1078

Jakiś czas temu tiktokerka @badbish1078 opublikowała nagranie wprost z samolotu. Kobieta podróżowała liniami lotniczymi Alaska Airlines. Jak twierdzi, zanim weszła na pokład, spotkała ją bardzo nieprzyjemna sytuacja.

Zobacz także:  Tiktokerka ubrała się tak na siłownię. Teraz ostrzega inne kobiety

Taki strój założyła do samolotu. Stewardesa nie chciała wpuścić jej na pokład

Do tego nagrania dotarł portal the-sun.com. Tiktokerka w krótkim wideo wyjaśniła, że jedna ze stewardes linii Alaska Airlines powiedziała jej, że jeśli chce wsiąść do samolotu, musi się zakryć. Kobieta w filmie pokazała swój strój. Miała na sobie dżinsowe szorty i dopasowaną koszulkę na ramiączkach z wyciętym dekoltem. Bluzka odsłaniała jej ramiona oraz kawałek brzucha.

Redakcja poleca

@badbish107 twierdzi, że na "prośbę" pracownicy linii odpowiedziała, że się nie zakryje. W komentarzu dodała, że w jej sprawie interweniowała pozostała część załogi Alaska Airlines. Powiedzieli, że strój kobiety, jest jak najbardziej w porządku i bez problemu może wsiąść do samolotu.

Chodzi o to, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Pracownica przewoźnika próbowała mnie publicznie zawstydzić i sprawiła, że poczułam się niekomfortowo - tłumaczyła tiktokerka.

Internauci są podzieleni

Nagranie influencerki spotkało się z żywą reakcją internautów. Pod wideo pojawiło się wiele komentarzy. Internauci są jednak podzieleni. Część osób stanęła w obronie @badbish1078. Niektórzy użytkownicy serwisu napisali, że takie zachowanie pracownicy linii jest niedopuszczalne.

Inni natomiast stwierdzili, że strój tiktokerki rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia. Część użytkowników dodała, że bardzo dobrze, że załoga pokładowa zwróciła uwagę pasażerce.

Alaska Airlines dobra robota!
 
Ubierz się odpowiednio. 
 
To jest lotnisko, a nie plaża. 
 
Myślę, że twój strój wygląda rewelacyjnie.
 
Tak się cieszę, że powiedziałaś "nie". Dobrze, że postawiłaś na swoim - brzmią komentarze.

Zobacz także:  Gwiazdy pokochały ten element garderoby. Dodaje szyku

RadioZET.pl/the-sun.com/o2.pl