Obserwuj w Google News

Tak wyglądał kiedyś „polski Ken”. Zabiegi całkowicie go zmieniły [ZDJĘCIA]

2 min. czytania
03.11.2023 13:33
Zareaguj Reakcja

Michał Przybyłowicz, znany jako „polski Ken”, zasłynął w show biznesie dzięki swoim skłonnościom do intensywnego korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. Mężczyzna wyglądał kiedyś całkowicie inaczej. Internauci twierdzą nawet, że na archiwalnych zdjęciach prezentuje się jak młody Cillian Murphy.

"Polski Ken" nie przypomina siebie sprzed lat. Mamy jego archiwalne zdjęcia
fot. MMA-Vip/Facebook (screen)

Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej stało się na przestrzeni ostatnich lat dość powszechną czynnością i przestało być postrzegane jako ekstrawagancja. Wiele osób nawiązuje jednak z tą branżą bardzo intensywną relację i regularnie ingeruje w swój wygląd za pomocą rozmaitych procedur i operacji. Do tego grona bez wątpienia należy Michał Przybyłowicz – stały bywalec rozmaitych reality shows, właściciel salonu medycyny estetycznej i wróżbita, który zawdzięcza licznym zabiegom pseudonim „polski Ken”.

Redakcja poleca

Mężczyzna nie zawsze wyglądał jednak w ten sposób. Portal Pudelek dotarł do jego archiwalnych zdjęć, zamieszczonych na instagramowym koncie @lekarka_w_wielkim miescie. Aż trudno poznać „polskiego Kena” na starych fotografiach!

Tak wyglądał kiedyś „polski Ken”. Aż trudno go poznać

Michał Przybyłowicz systematycznie realizuje kolejne plany związane z własnym wyglądem. Mężczyzna przeszedł już m.in. powiększanie ust, korektę nosa, uwydatnienie kości policzkowych, lifting brwi czy wypełnienie tzw. doliny łez. „Polski Ken” wypowiedział się na temat swojej przemiany w programie „Skandaliści”: - Dzięki okrzyknięciu mnie polskim Kenem zrealizowałem dużo fajnych projektów. Ale jestem w 100 proc. sobą. Skąd się wzięło to określenie? Zaskoczyło mnie. Dbam o siebie, stosuję zabiegi medycyny estetycznej i media to podchwyciły.

Przed rozpoczęciem kariery w show biznesie celebryta wyglądał jednak zupełnie inaczej. Jego archiwalne fotografie można podziwiać na Instagramie. Porównanie „przed” i „po” zamieściło konto warszawskiego przybytku Ageless Clinic (@lekarka_w_wielkim miescie). Aż trudno poznać „polskiego Kena” sprzed lat.

Zobacz także: Pojechała do Turcji po "hollywoodzki uśmiech". Teraz żałuje. "Wiem, że stracę zęby"

Tak wyglądał „polski Ken” przed zabiegami. „Miał oczy jak Cillian Murphy”

„Pamiętajcie że celem naszej zabawy nie jest ocenianie ani wyśmiewanie ludzi, którzy się tu pojawiają. Chodzi nam tylko o zobrazowanie jakimi zabiegami, jaki efekt można uzyskać. No właśnie, jakim mógł poddać się pan Michał?” - czytamy w opisie fotografii opublikowanych na instagramowym profilu Ageless Clinic. „Wolumetria twarzy, operacja nosa, powiększenie ust, implanty w policzkach, makijaż permanentny i zapewne sporo botoksu w czoło” – obstawia jedna z internautek.

Fotografie „przed” i „po” zdumiewają. Użytkowniczki Instagrama nie omieszkały skomentować widocznej na pierwszy rzut oka drastycznej przemiany. Zwróciły uwagę na wcześniejszą prezencję Michała Przybyłowicza. Wśród komentarzy można przeczytać: „Miał oczy jak Cillian Murphy”, „Przed miał całkiem oryginalną urodę”, „Był naprawdę ciachem”.

Źródło: Radio ZET/Pudelek

Nie przegap
Demi Moore w czarnej sukience na wybiegu
10 Zobacz galerię
fot. STEPHANE DE SAKUTIN/AFP/East News