Obserwuj w Google News

Tak ubrała się na siłownię. Usłyszała, że jej strój odsłania zbyt wiele

2 min. czytania
01.12.2022 09:42
Zareaguj Reakcja

Pewna tiktokerka i miłośniczka fitnessu podzieliła się z obserwatorami nieprzyjemnym incydentem, który spotkał ją ostatnio na siłowni. Jedna z klientek klubu stwierdziła, że jej strój za dużo odsłania. Internauci są podzieleni.

Tak ubrała się na siłownię. Usłyszała, że jej strój odsłania zbyt wiele
fot. Shutterstock/tiktok.com/@kaylzzzfit

Kaylz to popularna tiktokerka, która działa w sieci pod pseudonimem "kaylzzzfit" - jej konto w aplikacji obserwuje ponad 45 tys. osób. Influencerka prowadzi bardzo zdrowy i aktywny tryb życia. Regularnie chodzi na siłownię, a swoje treningi często pokazuje w social mediach. Ostatnio podczas wizyty w fitness klubie spotkała ją dość nieprzyjemna sytuacja, czym nie omieszkała podzielić się z obserwatorami.

Zobacz także:  Nie chcieli jej w szkole przez ten strój. Swoim nagraniem podbiła TikToka

Tak ubrała się na siłownię. Usłyszała, że jej strój odsłania zbyt wiele

Do nagrania tej tiktokerki dotarł portal nypost.com. Kaylz w krótkim wideo pokazała, jak ubrała się na siłownię. Influencerka zdecydowała się na czarny stanik bez ramiączek oraz dopasowane leginsy w tym samym kolorze. Strój odsłaniał jej ramiona oraz brzuch. 

Redakcja poleca

Influencerka wyjaśniła, że kiedy ćwiczyła na siłowni, podeszła do niej pewna kobieta. Powiedziała Kaylz, że jej strój jest zbyt wyzywający.

Jakaś kobieta poczuła się urażona moim sportowym stanikiem i stwierdziła, że odsłania zbyt wiele - zdradziła tiktokerka.

Na nagraniu Kaylz powtarza słowa z podłożonego dźwięku: "Zdejmij to!", a zaraz dodaje: "Prędzej umrę".

Internauci są podzieleni

Nagranie tiktokerki szybko obiegło sieć i stało się viralem. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele osób napisało, że Kaylz w tym sportowym stroju prezentuje się wspaniale. Spora część użytkowników serwisu stwierdziła też, że każdy może nosić to, w czym czuje się komfortowo, a inni nie powinni mieć z tym żadnego problemu. Nie zabrakło jednak głosów krytyki. Niektórzy stwierdzili, że siłownia to miejsce publiczne, dlatego trzeba mieć na uwadze zdanie innych.

Wyglądasz seksownie! Nie słuchaj ludzi, którzy każą ci się przebrać.
 
Wcale nie odsłaniasz za dużo.
 
Dlaczego po prostu nie możesz ubierać się bardziej odpowiednio? Na siłowni dzielimy przestrzeń z innymi - brzmią komentarze.

A wy co sądzicie o stroju tiktokerki?

Zobacz także:  Tiktokerka nie została wpuszczona do restauracji. Powód mocno dziwi

modne ubrania i dodatki na 2021
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/ nypost.com/kobieta.gazeta.pl