Obserwuj w Google News

Tak ubrała się do pracy. Pielęgniarka została skrytykowana przez szefową

2 min. czytania
10.11.2022 10:44
Zareaguj Reakcja

Pewna pielęgniarka założyła do pracy legginsy i krótki sweterek. Ku jej zdziwieniu, została ostro skrytykowana przez przełożonych. Internauci są podzieleni.

Tak ubrała się do pracy. Pielęgniarka została skrytykowana przez szefową
fot. Shutterstock/tiktok.com/@your_em

Giselle Thanh pracuje w służbie zdrowia. Ostatnio kobieta została wezwana na dywanik do szefowej, która ostro ją skrytykowała. Okazało się, że przełożonej nie spodobał się strój tiktokerki. Internauci komentują.

Zobacz także:  Wyrzucili ją z restauracji, bo przyszła w "złej bluzce". Film kobiety podbija TikToka

Tak ubrała się do pracy. Pielęgniarka została skrytykowana przez szefową

Do nagrania tej tiktokerki dotarł portal mirror.co.uk. Giselle pokazała w filmie, jak ubrała się do pracy. Założyła czarne legginsy i krótki niebieski sweter z dekoltem w serek. Jej stylizacja jednak nie wszystkim przypadła do gustu. Kobieta została wezwana do biura szefowej. Tam usłyszała, że kierownik złożył skargę na jej strój. Przełożony stwierdził, że legginsy są "nieodpowiednie" do pracy, ponieważ zbyt mocno eksponują pośladki.

Redakcja poleca

Kobieta została poproszona o zmianę ubrania. Tiktokerka była w szoku, szczególnie że wcześniej wielokrotnie zakładała legginsy do pracy i dotąd nikt nie miał z tym żadnego problemu. 

Noszenie legginsów jest dozwolone w mojej pracy, ale dzisiaj poproszono mnie o to, abym się przebrała - dodała Giselle w komentarzu.

Internauci komentują jej strój do pracy

Nagranie Giselle błyskawicznie obiegło sieć. Do tej pory zostało obejrzane ponad 11 tys. razy. Internauci są podzieleni. Niektórzy tiktokerzy stanęli po stronie przełożonych kobiety. Napisali, że strój pielęgniarki rzeczywiście jest nieodpowiedni i powinna jak najszybciej się przebrać. Jedna użytkowniczka serwisu dodała też, że sama pracuje w szpitalu i też nosi legginsy, ale zawsze do tego zakłada długą bluzkę lub sweter, aby właśnie nie eksponować pośladków.

Część osób jednak opowiedziała się za Giselle. Niektórzy napisali, że według nich jej strój doskonale nadaje się do pracy i świetnie w nim wygląda.

Jesteś w pracy, nie w domu rodziców, więc się przebierz.
 
Twój strój jest nieodpowiedni.
 
Jesteś urocza. Nie przejmuj się hejterami - brzmią komentarze.

A wy co o tym sądzicie?

Zobacz także:  Umieściła na metkach nietypowy przekaz. Klienci będą w szoku

Gwiazdy, które lubią ubierać się w second-handzie. Nie boją się używanych ubrań
10 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

RadioZET.pl/mirror.co.uk/o2.pl