Obserwuj w Google News

Tak ubrała się do pracy. Kadrowa stwierdziła, że jej strój jest zbyt wyzywający

2 min. czytania
11.01.2023 12:07
Zareaguj Reakcja

Pewna tiktokerka założyła do pracy eleganckie spodnie z wysokim stanem i bluzkę z nadrukiem imitującym skórę węża. Ku jej zaskoczeniu, została za to skrytykowana przez pracowników działu kadr. Uznali oni, że strój jest "nadmiernie wyzywający".

Została skrytykowana za strój do pracy
fot. tiktok.com/@notmariedee

Marie Dee to popularna tiktokerka - jej konto w serwisie obserwuje ponad 230 tys. osób. Kobieta na profilu publikuje głównie nagrania, w których dzieli się ważniejszymi wydarzeniami z życia prywatnego. W jednym z ostatnich filmów opowiedziała o przykrej sytuacji, jaka spotkała ją jakiś czas temu. Influencerka twierdzi, że została źle potraktowana w swoim miejscu pracy. Powodem miał być niewłaściwy strój kobiety.

Zobacz także:  Taki strój założyła na siłownię. Usłyszała, że powinna się zakryć

Tak ubrała się do pracy. Kadrowa stwierdziła, że jej strój jest zbyt wyzywający

Do nagrania tej tiktokerki dotarł portal kobieta.gazeta.pl. Maria Dee w krótkim wideo zaprezentowała swój strój do pracy. Influencerka postawiła na czarne spodnie z wysokim stanem. Do tego założyła obcisłą bluzkę z wyższym kołnierzykiem i nadrukiem imitującym skórę węża. Kobieta nie zapomniała również o dodatkach - zdecydowała się na złotą bransoletkę i pierścionek w tym samym kolorze. 

Jakież było jej zdziwienie, gdy po przyjściu do pracy, dział kadr zwrócił jej uwagę. Influencerka twierdzi, że szefowa HR-u powiedziała, że jej strój jest zbyt wyzywający. 

Zobacz także:  Spodnie zastępują majtkami. Nowy trend wzbudza kontrowersje

Pracownica HR napisała notatkę w cotygodniowym raporcie, że taki strój jest "nadmiernie wyzywający"... Jestem zakryta od stóp do głów - napisała Dee na TikToku.

To nagranie ma ponad 4 mln wyświetleń

Nagranie tiktokerki błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane ponad 4,2 mln razy. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie kryją zaskoczenia.

Redakcja poleca

Wielu użytkowników serwisu nie zgadza się z decyzją pracowników działu kadr. Spora część osób napisała, że influencerka w tym stroju wygląda bardzo dobrze. Niektórzy zauważyli, że być może Marie padła ofiara body shamingu, a szefowej HR-u tak naprawdę przeszkadza obfity biust kobiety.

Więc mamy teraz nosić workowate ubrania do biura?
 
Dziewczyno, ona jest po prostu o ciebie zazdrosna! Jesteś oszałamiająca.
 
Wyglądasz elegancko i profesjonalnie. Masz świetny styl i gust.
 
Kiedyś dostawałam co tydzień w szkole uwagę dotyczącą ubioru, ponieważ mam duży biust - brzmią komentarze.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy tiktokerka otrzymała naganę od działu kadr. Także później jej stroje do pracy były krytykowane przez pracowników HR-u. Szefowej nie spodobała się m.in. obcisła sukienka Marie, a także krótsza bluzka odsłaniająca brzuch kobiety.

RadioZET.pl/kobieta.gazeta.pl/tiktok