Obserwuj w Google News

Ta sukienka stała się hitem w sieci. Zapewnia efekt "znikającej talii"

2 min. czytania
31.01.2022 13:23
Zareaguj Reakcja

Dzięki niektórym trikom modowym jesteśmy w stanie wymodelować swoją figurę. Tak jest w przypadku tej sukienki. Nic więc dziwnego, że podbija sieć.

Ta wyszczuplająca sukienka to hit sieci. Dzięki niej uzyskasz talię osy
fot. Shutterstock

Wiele kobiet marzy o tym, żeby znaleźć wyjątkowy sposób na wyszczuplenie swojej figury. Okazuje się, że wystarczy dopasować odpowiednią kreację. Na rynku dostępna jest bowiem sukienka, która zapewnia nam talię osy. Wszystko przez wiązanie, które ma umieszczone w pasie. Tiktokerka zdradziła sposób na wyszczuplenie sylwetki przy jego użyciu. Zobaczcie, jak to robi i o jaką sukienkę chodzi. 

Zobacz także:  W tym sezonie króluje stylizacja o nazwie "meduza". Kobiety pokochały ten wyszczuplający trend modowy 

Ta wyszczuplająca sukienka to hit sieci. Dzięki niej uzyskasz talię osy

Portal papilot.pl dotarł do nagrania tiktokerki @xojemian, która pokazała, jak wiąże jedną ze swoich sukienek. Okazuje się, że jest to kreacja, która od pewnego czasu podbija sieć. 

Redakcja poleca

Sukienka Mind Of My Own Maxi Dress marki FashionNova stała się hitem nie tylko na TikToku. Podbija wszystkie portale społecznościowe, ponieważ kobiety ją pokochały. Wszystko przez wiązanie, które zapewnia nam talię osy. 

Okazuje się, że najważniejszy jest kolor tej sukienki. Jest to połączenie barw - białej, beżowej i czarnej - dzięki którym jesteśmy w stanie uzyskać efekt tzw. znikającej talii. Tylko zobaczcie, jak to działa. 

Zobacz także:  Suknia ślubna Kate skrywa tajemnicę. Dzięki temu trikowi księżna miała talię osy

Sukienka wyszczuplająca od FashionNova - jak to działa?

Tiktokerka pokazała, w jaki sposób sukienka od FashionNova może nas wyszczuplić. Okazuje się, że na pasku, którym wiążemy ją w talii, znajduje się czarny odcień. Gdy już ściśniemy kreację w pasie, czerń się chowa, a w talii błyskawicznie robi się wcięcie. 

Na nagraniu wygląda to jak prawdziwa magia. Zobaczcie sami. 

Zobacz także:  Makijażowy trik z TikToka na wyszczuplenie policzków. Wykonturujesz je w dwie minuty

Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

Źródło: papilot.pl/TikTok