Obserwuj w Google News

Ta torebka jest świetną inwestycją. Kupisz ją, a później odsprzedasz z zyskiem

2 min. czytania
24.10.2022 11:21
Zareaguj Reakcja

Modne torebki ekskluzywnych marek mają wiele zalet. Okazuje się, że na niektórych modelach można sporo zarobić, nawet jeśli są już używane. Jeden z produktów wzbudza szczególne zainteresowanie klientów. Zdziwisz się, ile jest wart.

Modna ekskluzywna torebka damska
fot. Shutterstock

Towary światowych marek z branży modowej często nie tylko są świetnym elementem stylizacji czy wyznacznikiem statusu społecznego. Drogie produkty cieszące się wysoką jakością mogą być również dobrą inwestycją. Niektóre używane artykuły udaje się odsprzedać o wiele drożej, niż kupiliśmy je w oryginalnym salonie. Tak jest np. z torebką od firmy Telfar.

Zobacz także:  Moda adaptacyjna będzie nowością na Zalando. To coś dla osób z niepełnosprawnościami

Ta torebka jest świetną inwestycją

W trudnych czasach, kiedy wartość pieniądza stale maleje, warto pomyśleć o czymś, w co warto zainwestować. Okazuje się, że świetnym pomysłem jest zakup torebki. Jeden z ekskluzywnych modeli wzbudza spore zainteresowanie.

Redakcja poleca

Za hit uznano ekskluzywny model "The Bushwick Birkin" firmy Telfar. Produkt został wypuszczony na rynek już 10 lat temu, a nadal jest na topie. Okazuje się, że można go odsprzedać z zachowaniem 195% wartości detalicznej.

Dzięki tej markowej torebce zarobimy prawie drugie tyle, co za nią zapłaciliśmy. Mowa o prostokątnej zielonej shopperce dostępnej w trzech różnych rozmiarach. Jej ciekawymi elementami są wyraźne logo, wygodne paski na ramię czy górny uchwyt.

Produkt został wykonany z wegańskiej skóry, przez co wzbudza szacunek u wielu gwiazd. Po ten model sięgały m.in. Madonna czy Dua Lipa. Jego cena w sklepach wynosi nawet 1400 zł. 

Inne torebki, w które warto zainwestować 

Okazuje, że na rynku istnieje wiele markowych modeli, które więcej warte są na rynku wtórnym niż detalicznym. Z zyskiem da się odsprzedać m.in. model Gucci Soho Chain Crossbody, Louis Vuitton Petite Accessoires czy Prada Re-Edition 2000 Hobo.

Osoby, które dysponują sporą ilością pieniędzy, coraz częściej zastanawiają się nad ulokowaniem gotówki właśnie w tych przedmiotach. Na każdą ze wspomnianych torebek jest wielu chętnych klientów na całym świecie. 

Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock