Obserwuj w Google News

Ta maść sprawi, że wypryski na twarzy znikną. Kosztuje tylko 4 złote!

1 min. czytania
21.04.2020 12:20
Zareaguj Reakcja

Okazuje się, że ta maść świetnie radzi sobie z każdym rodzajem wyprysków. Kupisz ją w każdej drogerii za niewielkie pieniądze.

tania maść na wypryski
fot. Shutterstock

Jeśli zależy wam na pięknej i gładkiej skórze, powinnyście wykorzystać w codziennej pielęgnacji popularne maści z aptek czy drogerii. Nie kosztują dużo, a efekt, który można osiągnąć regularnie je stosując, może być naprawdę zaskakujący. Sprawdźcie, o jaki produkt dokładnie chodzi.

Redakcja poleca

Tania i sprawdzona maść na wypryski

Jeśli wypryski są waszą udręką, koniecznie wypróbujcie maść ichtiolową. Kiedy tylko nałożymy odrobinę maści na wyprysk, już po kilku godzinach nie będziemy o nim pamiętać. To właśnie ten produkt polecany jest przez wielu specjalistów, kiedy walczymy z problemami dermatologicznymi. Krem ma gęstą konsystencją i po wyciśnięciu z tubki staje się brązowy. To jeden z powodów, dlaczego powinno nakładać się go na noc. Cena tej maści nie przekroczy 4 złotych, a może zdziałać prawdziwe cuda.

Prócz stosowania na krosty na twarzy, maść można wykorzystać również w leczeniu zmian łuszczycowych. Oczywiście przed podjęciem takiej terapii warto skonsultować się z dermatologiem.

Wybierzecie się na zakupy?

Zobacz także: Chcesz mieć gęste włosy? Wypróbuj ten darmowy sposób!

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś