Obserwuj w Google News

Schudła ponad 200 kg. Ludzie przecierają oczy ze zdumienia

2 min. czytania
07.12.2022 09:35
Zareaguj Reakcja

Metamorfozy niektórych osób potrafią wprawić w duże zdziwienie. Taką przeszła Christina Phillips, która w pewnym momencie życia ważyła ponad 300 kg. Okazało się, że przemiana w jej sytuacji jest możliwa i dziś kobieta cieszy się zgrabną sylwetką. Internauci są w szoku. 

Christina Phillips
fot. Instagram.com/intouchweekly

W mediach społecznościowych aż roi się od nietypowych i zaskakujących historii z życia różnych osób. Jakiś czas temu głośno zrobiło się o młodej kobiecie z Houston. Przez wiele lat borykała się ona z ponadprzeciętną nadwagą. Dziś zaskakuje wszystkich swoją wielką przemianą.

Zobacz także:  Ten kosmetyk uwielbia Aleksandra Domańska. Kupisz go teraz za 22,99 zł

Christina Phillips schudła ponad 200 kg

Młoda kobieta mieszkająca na co dzień w Stanach Zjednoczonych w wieku 22 lat ważyła ponad 300 kg. Z problemem otyłości borykała się przez długi czas, jednak pewnego dnia postanowiła coś zmienić. 

Redakcja poleca

Wszystko zaczęło się od udziału w programie telewizyjnym emitowanym na kanale TLC pt. "Historie wielkiej wagi". To on wpłynął na jej pewność siebie i zmotywował ją do pracy nad ciałem.

Po długim okresie ciężkich starań Christina Phillips zaczęła chudnąć. Ostatecznie udało jej się zrzucić aż 227 kg - teraz waży 84 kg. Metamorfoza kobiety wzbudziła szerokie zainteresowanie w mediach. Wiele osób patrzyło na je jej nową sylwetkę z szacunkiem i niedowierzaniem.

Internauci podziwiają przemianę Christiny

Po tym, jak Christina zmierzyła się ze swoją słabością, zyskała całą rzeszę fanów. Z osoby, która całe dnie spędzała w mieszkaniu, stała się zaangażowaną w życie publiczne kobietą. Jej zdjęcia publikowane na Instagramie wzbudziły zachwyt ludzi na całym świecie.

Jesteś tak bardzo ładna.
 
Życzę ci szczęścia.
 
Gratulacje. Musiałaś przejść długą drogę - to tylko kilka z opinii umieszczanych pod postami z jej wizerunkiem.

Obecnie konto instagramowe Christiny obserwuje prawie 50 tys. osób. Na nim możemy podziwiać wszystkie wzloty i upadki, które przytrafiały się jej w procesie pracy nad sobą.  Zdjęcia kobiety każdego dnia są inspiracją dla setek osób, które borykają się z podobnymi problemami.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News