Obserwuj w Google News

Ta kobieta zachwyca seksowną figurą. Wszyscy byli w szoku, gdy zdradziła, ile ma lat

2 min. czytania
08.04.2022 09:44
Zareaguj Reakcja

Tia Catia Carla to tiktokerka, która uwielbia swoje ciało i chętnie pokazuje je w sieci. Internauci są pod wrażeniem jej szczupłej sylwetki. Część z nich była w szoku, gdy dowiedziała się, ile kobieta ma tak naprawdę lat.

Ta kobieta zachwyca seksowną figurą. Wszyscy byli w szoku, gdy zdradziła, ile ma lat
fot. SHUTTERSTOCK

Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie. Osoby, które regularnie ćwiczą, nie tylko dłużej żyją, ale również młodziej wyglądają. Idealnym przykładem jest Lesley Maxwell, szerzej znana jako "fit babcia". Kobieta ma 64 lata, a wielu myli ją z własną wnuczką. Podobnie jest w przypadku tiktokerki, która działa w sieci pod pseudonimem "catia_carla". Influencerka ma figurę bogini, a internauci są zaskoczeni, gdy zdradza im swój prawdziwy wiek.

Redakcja poleca

Ta kobieta zachwyca seksowną figurą. Wszyscy byli w szoku, gdy zdradziła, ile ma lat

Tiktokerka ma seksowne ciało i doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego chętnie pokazuje je w sieci. Na nagraniach często pozuje w krótkich bluzkach, które odsłaniają jej umięśniony brzuch. Kobieta nierzadko eksponuje też swoje zgrabne nogi, których mogą jej pozazdrościć nawet nastolatki. 

Zobacz także:   Anna Mucha zdradziła, jak pozbyła się cellulitu. Aktorka zlikwidowała skórkę pomarańczową w 21 dni

Nic więc dziwnego, że internauci zaczęli zastanawiać się, w jakim tiktokerka jest wieku. Po wielu prośbach kobieta postanowiła odpowiedzieć na to nurtujące jej obserwatorów pytanie. Okazuje się, że skończyła 45 lat. Przyznała też, że niektórzy ludzie myślą, że jej córka jest jej siostrą.

Ma 45 lat, a wygląda na dwa razy młodszą

Internauci, gdy dowiedzieli się, ile tak naprawdę Tia ma lat, byli w szoku. Niektórzy napisali, że byli przekonani, że kobieta jest dwa razy młodsza.

Myślałem, że ma góra 27 lat i zrobiła sobie szare pasemka.
 
Nieważne, ile ma lat. Wygląda wspaniale - brzmią komentarze.

Część internautów zaczęła domagać się, aby tiktokerka zdradziła im sekret swojego młodego wyglądu. Użytkownicy serwisu chcieli wiedzieć, co robiła, że udało jej się zachować tak doskonałą formę po czterdziestce. Kobieta jednak nie odpowiedziała, czemu zawdzięcza taką sylwetkę. Nie wiadomo zatem, czy to zasługa samych ćwiczeń i diety.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

RadioZET.pl/thesun.co.uk/onet.pl